1 5 2
prezident rada kmu Державна міграційна служба України ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ Міністерство юстиції України oda_mykolaiv gorsovet Єдиний державний веб-портал відкритих даних Корабельний район nalogovay
Новини
2019-07-19


18.07.2019 службою у справах дітей адміністрації Заводського району спільно з центром соціальних служб для сім'ї дітей та молоді та Заводським ВП ГУНП в Миколаївській області проведено профілактичний рейд.

У ході рейду перевірено  умови проживання 4 дітей. Порушень прав дітей не...

Читати далі

2019-07-17


13 липня в мікрорайоні Мала Корениха працівники відділу соціально-економічного розвитку мкр. «Велика Корениха» та «Мала Корениха» (начальник Світлана Ларіна) організували  для мешканців святкування Дня рибалки.

На захід були запрошені народний депутат України Борис Козир, депутат...

Читати далі

2019-07-12


Служба у справах дітей адміністрації Заводського району, виконуючи функції органу опіки та піклування, здійснює контроль за додержанням батьками майнових та житлових прав дітей при відчуженні жилих приміщень та купівлі нового житла.

Протягом поточного тижня службою у справах дітей перевірено 7 пакетів...

Читати далі

2019-07-12


Згідно з Правилами благоустрою, санітарного утримання, чистоти і порядку в м. Миколаєві заборонено розміщувати рекламну агітацію в невстановлених для цього місцях (на електроопорах, парканах, фасадах будівель тощо).

Невиконання Правил благоустрою міста згідно ст. 152 Кодексу України про адміністративне...

Читати далі

2019-07-12


Кожен має право жити вільно!!!

«Ні» насильству у сім’ї та оточуючому середовищі

 

Відділом з гуманітарних питань та спорту...

Читати далі


ПОШУК НА САЙТІ

© Адміністрація Заводського району. Изготовление сайтов и продвижение ADS group