1 5 2
prezident rada kmu Державна міграційна служба України ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ Міністерство юстиції України oda_mykolaiv gorsovet Єдиний державний веб-портал відкритих даних Корабельний район nalogovay
Новини
2019-11-15


         Згідно з договором, укладеним між адміністрацією Заводського району та підрядною організацією, виконуються роботи з капітального ремонту зупинки громадського транспорту по вул. Кузнецькій ріг вул. Садової.

         Ремонт зупинок громадського транспорту, благоустрій прилеглих територій, в тому...

Читати далі

2019-11-15


На чисельні звернення мешканців до міського голови Олександра Сєнкевича, голови адміністрації Заводського району Віктора Дмитрука, роботи з поточного ремонту внутрішньоквартальних проїздів по вул. Крилова, 40, 40/1 було включено до плану робіт 2019 року.

Згідно з договором, укладеним між адміністрацією...

Читати далі

2019-11-15


На чисельні звернення мешканців до міського голови Олександра Сєнкевича, голови адміністрації Заводського району Віктора Дмитрука, роботи з поточного ремонту внутрішньоквартальних проїздів по вул. Морехідній, 3, 5 було включено до плану робіт 2019 року.

          Згідно з договором, укладеним між адміністрацією Заводського району та...

Читати далі

2019-11-15


На чисельні звернення мешканців до міського голови Олександра Сєнкевича, голови адміністрації Заводського району Віктора Дмитрука, роботи з поточного ремонту внутрішньоквартальних проїздів по вул.              Дачній, 11 було включено до плану робіт 2019 року.

        ...

Читати далі

2019-11-15


14 листопада з метою недопущення стихійної торгівлі працівники відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Заводського району провели черговий рейд по вул. Шосейній.

Трьох громадян, які здійснювали торгівлю за вищевказаною адресою, попередили про недопущення торгівлі у невідведеному для цього місці, після чого вони припинили свої протиправні дії.

З...

Читати далі


ПОШУК НА САЙТІ

Адміністрація Заводського району @ 2019