1 5 2
prezident rada kmu Державна міграційна служба України ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ Міністерство юстиції України oda_mykolaiv gorsovet Єдиний державний веб-портал відкритих даних Корабельний район nalogovay
Оголошення

20.07.2019


До уваги пільгової категорії громадян!

 

Департамент праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради інформує, що  з 1 жовтня 2019 року запроваджується Порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі (Постанова КМУ від 17.04.19 № 373).

Передбачено 2 форми надання пільг у грошовій формі: безготівкова (перерахування банком певної суми коштів на рахунки підприємств-надавачів послуг) та готівкова (грошова форма). Передбачено інформування пільговика про перерахунок коштів шляхом надсилання смс-повідомлень на мобільний телефон пільговика.

Нарахування сум пільг з цього періоду будуть здійснювати органи соціального захисту. Суму пільги розраховуватимуть виходячи з розміру   знижки, на яку пільговик має право згідно з законом, з урахуванням встановлених тарифів на житлово-комунальні послуги та державних соціальних нормативів у сфері житлово-комунального обслуговування, на відміну від існуючого наразі порядку надання підприємствами-надавачами житлово-комунальних послуг знижки плати на фактично спожиті пільговиком комунальні послуги.

Для своєчасного та успішного проведення нарахувань сум пільг на житлово-комунальні послуги районні управління соціальних виплат і компенсацій постійно наповнюють базу ЄДАРП інформацією про пільговика та членів його сім’ї, на яких поширюються пільги.

Наразі актуальною є саме інформація про діючі мобільні телефони пільговиків та інше.

Запрошуємо пільговиків або їх уповноважених представників для проведення звірки в управлінні на предмет внесення в базу діючого номера мобільного телефону пільговика. При собі  необхідно мати пільгове посвідчення,  паспорт та довідку про присвоєння ідентифікаційного номеру пільговика та членів сім’ї, на яких поширюються пільги. 

 

 

Звертатися за місцем проживання до районного управління соціальних виплат і компенсацій за адресою:

 

- Заводський район    - вул.Морехідна, 9/2;                     т.34-60-28

результати лабораторних досліджень проб води


На виконання протоколу засідання комісії з питань ТЕБ та НС від 22.05.2019 № 5 ДУ “Миколаївський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє про результати лабораторних досліджень проб води, відібраних в районах пляжів та рекреаційних зон міста Миколаєва, за червень 2019 року.

За звітній період в місцях масового відпочинку населення на водних об'єктах на території міста Миколаєва відібрано та досліджено 30 проб води за мікробіологічними та 9 проб за санітарно - хімічними показниками, з них відповідно 13 (43,3%) та 9 (100%) не відповідали гігієнічним нормативам.

Інформація про нестандартні дослідження надана до Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області для вжиття заходів у відповідності із повноваженнями служби.

ПОВІДОМЛЕННЯ ТОВ СП "НІБУЛОН" (05.07.2019)


ОГОЛОШЕННЯ
про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля
 

РЕЗУЛЬТАТИ ДОСЛІДЖЕННЯ ВОДИ (03.07.2019)


Головне управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області повідомляє, що при дослідженні води з Бузького лиману в районі берегової зони мкр. Намив, проведених в порядку соціально-гігієнічного моніторингу Державною установою «Миколаївський обласний лабораторний центр МОЗ України», вода відповідає нормативним значенням.

Відповідно до Результатів №73-76 (Яхт-Клуб) та №77-80 (рекреаційна зона Намив) від 13.06.2019 санітарно-мікробіологічного дослідження встановлено, що індекс ЛКП (лактозо позитивні палички) <500 КУО/дм3; колі фаги <100 БУО/дм3, що не перевищує вимог Додатку №11 Державних санітарних правил планування та забудови населених пунктів, затверджених наказом Міністерства охорони здоров’я України від 19.06.96р. № 173.

 

РЕЗУЛЬТАТИ ДОСЛІДЖЕННЯ ВОДИ


Головне управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області повідомляє, що при дослідженні води з Бузького лиману в районі берегової зони мкр. Намив, проведених в порядку соціального-гігієнічного моніторингу Державною установою «Миколаївський обласний лабораторний центр МОЗ України», вода відповідає нормативним значенням.

Відповідно до Результатів №73-76 (Яхт-Клуб) та №77-80 (рекреаційна зона Намив) від 13.06.2019 санітарно-мікробіологічного дослідження встановлено, що індекс ЛКП (лактозо позитивні палички) <500 КУО/дм3: колі фаги <100 БУО/дм3, що не перевищує вимог Додатку №11 Державних санітарних правил планування та забудови населених пунктів, затверджених наказом Міністерства охорони здоров'я України від 19.0696р. №173.

 


ПОШУК НА САЙТІ

© Адміністрація Заводського району. Изготовление сайтов и продвижение ADS group