1 5 2
prezident rada kmu Державна міграційна служба України ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ Міністерство юстиції України oda_mykolaiv gorsovet Єдиний державний веб-портал відкритих даних Корабельний район nalogovay
Оголошення

12.03.2019 публічний звіт


Шановні городяни!

Доводимо до Вашого відома, що 12.03.2019 року о 9.00 у великому залі міськвиконкому (вул. Адміральська, 20) відбудеться Публічний звіт про використання міського бюджету за 2018 рік.

Зі звітом про виконання міського бюджету за 2018 рік буде виступати голова адміністрації Заводського району Миколаївської міської ради Дмитрук Віктор Миронович.

У День закоханих – 14.02.2019


У День закоханих14.02.2019 – з 08:00 до 24:00 можна подати заяву про державну реєстрацію шлюбу, зареєструвати шлюб, відсвяткувати ювілей весілля чи заручини у Заводському районному у місті Миколаєві відділі державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області

(м. Миколаїв, вул. Корабелів, 16,  тел. 47-49-06).

     І саме тут за бажанням майбутнього подружжя державна реєстрація шлюбу відбувається урочисто, з усіма притаманними обряду «Одруження» атрибутами.

     До послуг наречених, їхніх батьків, гостей – дві чудово оформлені обрядові зали, в яких і відбувається урочиста церемонія державної реєстрації шлюбу.

 

вірус африканської чуми свиней


30 січня у зв’язку з  поширенням вірусу африканської чуми свиней та на виконання протоколу засідання надзвичайної протиепізоотичної комісії при ММР від 29.01.2019 № 1 працівники адміністрації Заводського району здійснили об’їзд та провели бесіду з керівниками ринків, торговельних майданчиків та підприємцями, діяльність яких пов’язана з продажем м’яса на території Заводського району. Вручено пам’ятку щодо причин захворювання свиней на АЧС та заходів запобігання зараженню.

 

Адміністрація Заводського району інформує! На цей час виникає реальна загроза виникнення надзвичайної епізоотичної ситуації з АЧС (африканська чума свиней) на прилеглих територіях до м. Миколаєва.

 

ТЗМГ


КУДИ ЗВЕРТАТИСЯ ІЗ ЗАЯВОЮ ПРО ТИМЧАСОВУ ЗМІНУ МІСЦЯ ГОЛОСУВАННЯ?

       Якщо виборець проживає чи перебуває за межами України і має намір голосувати на її території, заява подається до:

          — органу ведення Державного реєстру виборців за вказаним у заяві місцем перебування чи місцезнаходженням виборчої дільниці, яку виборець просить визначити місцем його голосування, або органу ведення Державного реєстру виборців в Міністерстві закордонних справ України.

       Якщо виборець проживає чи перебуває в Україні і має намір голосувати в іншій державі, заява подається до:

          — органу ведення Державного реєстру виборців за виборчою адресою заявника або органу ведення Державного реєстру виборців у Міністерстві закордонних справ України.

     Якщо виборець проживає чи перебуває за межами Україні і має намір голосувати в іншій іноземній державі, заява подається до органу ведення Державного реєстру виборців у Міністерстві закордонних справ України.

Чим може бути мотивовано заяву про тимчасову зміну місця голосування?

   Законом України "Про Державний реєстр виборців" (стаття 7) передбачає, що звернення виборця про тимчасову зміну місця голосування повинна бути мотивовано.

      Зокрема, це може бути робоче відрядження, фактичне проживання не за зареєстрованим місцем проживання, робота або навчання у відповідному населеному пункті або державі, перебування в санаторії.

     Указане в заяві мотивування повинно підтверджуватися документами (копіями документів), які додаються до неї. У разі якщо до заяви додаються копії документів, їх оригінали пред’являються органу ведення Реєстру для перевірки вірності цих копій.

    Увага!

Виборці, виборча адреса яких знаходиться на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, можуть не додавати до заяви документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця їх голосування.

      Також виборці, виборча адреса яких знаходиться на тимчасово окупованих територіях районів, міст, селищ і сіл, їх частин у Донецькій та Луганській областях, межі та перелік яких визначаються Президентом України у порядку, передбаченому Законом України "Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях", можуть не додавати до заяви документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця їх голосування.

      Які документи є достатніми для мотивування заяви про тимчасову зміну місця голосування?

      До заяви додаються документи (копії документів), які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни виборчої адреси.

     Такими документами, наприклад, можуть бути: довідка про відрядження, довідка з місця навчання, договір найму (оренди) житла, документ, що підтверджує право власності на житло, проїзні документи, путівка в санаторій тощо.

 

Чи може орган ведення Державного реєстру виборців тимчасово змінити місце голосування виборцю,

який не має зареєстрованого місця проживання?

        Процедура тимчасової зміни місця голосування передбачає зміну виборчої дільниці для голосування, до якої виборець відноситься на підставі відомостей про його виборчу, на іншу виборчу дільницю, на яку він просить тимчасово змінити йому місце голосування. Для проведення таких змін у виборця повинна бути визначена виборча адреса, яка зазначатиметься у списку виборців.

          У випадку звернення до органу ведення Державного реєстру виборців виборця, в якого немає зареєстрованого місця проживання, йому пропонується визначити свою виборчу адресу за погодженням із центром обліку, який відповідно до закону веде облік бездомних осіб, або соціальною службою, у складі якої утворено структурний підрозділ для ведення обліку бездомних осіб, або звернувшись до органу ведення Державного реєстру виборців за місцем свого проживання.

 

До якого числа орган ведення Державного реєстру виборців приймає звернення

від виборців для ТЗМГ на вибори Президента України 31.03.2019?

          Звернення до відповідного органу Державного реєстру виборців про тимчасову зміну місця голосування без зміни виборчої адреси приймаються не пізніш як за п’ять днів до дня виборів (до 25 березня 2019 включно).

УВАГА!АФРИКАНСЬКА ЧУМА СВИНЕЙ 2019ПОШУК НА САЙТІ

© Адміністрація Заводського району. Изготовление сайтов и продвижение ADS group