1 5 2
prezident rada kmu Державна міграційна служба України ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ Міністерство юстиції України oda_mykolaiv gorsovet Єдиний державний веб-портал відкритих даних Корабельний район nalogovay
Оголошення

ПОДЯКА (27.03.2020)


Адміністрація Заводського району Миколаївської міської ради висловлює щиру подяку народному депутату України Олександру Пасічному, ТОВ «Евері» (директор Віталій Бєлов), ТОВ «Кофка Агрі Ресорсіз Україна» (генеральний директор Володимир Осадчук), ТОВ СП «Нібулон» (генеральний директор Олексій Вадатурський), ТОВ ВО «Сандера» (директор Михайло Беркан) за допомогу в боротьбі з коронавірусом.

Керівники підприємств розуміють, що в поточній економічній ситуації нашому місту, медичним установам потрібна підтримка.  Вони відгукнулися на ініціативу об'єднати зусилля влади та бізнесу в боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19.

Дякуємо Вам за розуміння та співпрацю.

 

Не дозволяйте знущатися над собою! (24.03.2020)


ТОРГІВЛЯ ЛЮДЬМИ ТА НАСИЛЬСТВО – ЦЕ ОСОБЛИВО ТЯЖКІ ЗЛОЧИНИ, СКОЄНІ ПРОТИ ЛЮДИНИ.

 

Не дозволяйте знущатися над собою!

 

Якщо з Вами жорстоко поводяться, Вам загрожує фізична небезпека або порушуються Ваші права, звертайтеся в телефонному режимі до адміністрації Заводського району Миколаївської міської ради

з 08:30 до 17:00.

 

Звертайтеся за телефоном: (0512) 47-64-93.

КОЖНИЙ ПОСТРАДАЛИЙ МАЄ ПРАВО НА ДОПОМОГУ!

Анонімність та конфіденційність гарантовано!

 

Оголошення (19.03.2020)


Адміністрація Заводського району висловлює щиру вдячність ТОВ «Кофко Агрі Ресорсіз Україна» (генеральний директор Володимир Осадчук), ТОВ «Сільськогосподарське підприємство» «Нібулон» (генеральний директор Олексій Вадатурський) за підтримку ініціативи та надання допомоги в придбанні апаратів для штучної вентиляції легенів.

Бізнес повинен бути соціально відповідальним  у важких ситуаціях для держави, брати участь  у вирішенні найгостріших соціально-економічних проблем, які зараз стоять перед країною.

У зв’язку з епідемію коронавірусу COVID-19, що поширюється світом, давайте заздалегідь потурбуємось про те, щоб наші медичні заклади були забезпечені необхідним медичним обладнанням та готові, у разі необхідності,  надати  дієву медичну  допомогу мешканцям. 

Адміністрація Заводського району звертається до керівник підприємств, приватних підприємців, небайдужих миколаївців з проханням надати допомогу в придбанні апаратів для штучної вентиляції легенів  медичним закладам.

Дякуємо за порозуміння та посильну допомогу.

 

Адміністрація Заводського району

Миколаївської міської ради

Оголошення (18.03.2020)


Шановні жителі Заводського району!

 

         З метою наведення чистоти та порядку в районі, звертаємося до трудових колективів підприємств і організацій, навчальних закладів, медичних установ, об'єктів підприємницької діяльності, жителів приватного сектора з проханням привести свої прилеглі території до належного санітарного стану.

         Давайте очистим наш район від бруду, сміття, опалого почорнілого листя, бур'янів.

Повідомлення ТОВ СП "НІБУЛОН» (12.03.2020)


Повідомлення ТОВ СП "НІБУЛОН» про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля


ПОШУК НА САЙТІ

 

Адміністрація Заводського району @ 2020