1 5 2
prezident rada ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ oda_mykolaiv Корабельний район
Поздоровлення та вдячність

ПОДЯКА (09.07.2020)


ПОДЯКА (03.07.2020)


ПОДЯКА (30.06.2020)


ПОДЯКА (27.03.2020)


Адміністрація Заводського району Миколаївської міської ради висловлює щиру подяку народному депутату України Олександру Пасічному, ТОВ «Евері» (директор Віталій Бєлов), ТОВ «Кофка Агрі Ресорсіз Україна» (генеральний директор Володимир Осадчук), ТОВ СП «Нібулон» (генеральний директор Олексій Вадатурський), ТОВ ВО «Сандера» (директор Михайло Беркан) за допомогу в боротьбі з коронавірусом.

Керівники підприємств розуміють, що в поточній економічній ситуації нашому місту, медичним установам потрібна підтримка.  Вони відгукнулися на ініціативу об'єднати зусилля влади та бізнесу в боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19.

Дякуємо Вам за розуміння та співпрацю.

 

ПОДЯКА (26.02.2020)


У Заводському районі продовжуються роботи щодо ліквідації наслідків буревію. Адміністрація Заводського району Миколаївської міської ради висловлює щиру подяку керівникам підприємств, організацій, закладів району, приватним підприємцям, небайдужим мешканцям,  які взяли активну участь у прибиранні повалених дерев, розчищенні доріг і тротуарів від гілля.

Висловлюємо вдячність директору ТОВ СП «ПАЕК», депутату Миколаївської обласної ради Юрію Кормишкіну за виділені пальне та техніку для ліквідації наслідків стихії.

Дякуємо за плідну співпрацю та підтримку.

 


ПОШУК НА САЙТІ

 

Адміністрація Заводського району Миколаївської міської ради @ 2020