1 5 2
prezident rada kmu Державна міграційна служба України ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ Міністерство юстиції України oda_mykolaiv gorsovet Єдиний державний веб-портал відкритих даних Корабельний район

Новини - Влаштування до сімейних форм виховання

2019-11-11


Служба у справах дітей адміністрації Заводського району продовжує вживати заходи щодо влаштування до сімейних форм виховання дітей – сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

Так, 08 листопада з Центру соціально – психологічної реабілітації в сім’ю прийомних батьків з Первомайського району  передано хлопчика 11 років, який є дитиною – сиротою.

Того ж дня, зі спеціальної школи – інтернату № 3 спеціалістами служби у справах дітей  в родину опікуна передано дівчинку 12 років. У цій  опікунській родині уже виховуються двоє дівчат, які  чекали поповнення родини ще однією названою сестричкою.

Радість в очах дітей від усвідомлення того, що вони комусь потрібні і їх забирають з державних закладів додому,  надихає на подальшу роботу  щодо влаштування дітей в сім’ї небайдужих громадян.

Якщо Ви бажаєте подарувати родинний затишок і тепло своєї душі знедоленій дитині, за попередньою консультацією звертайтесь до служби у справах дітей  адміністрації Заводського району за адресою: вул. Погранична, 9, каб. 28, тел. 36 22 82.

 

 

ПОШУК НА САЙТІ

 

Адміністрація Заводського району @ 2020