Протягом листопада працівниками адміністрації Заводського району проведено рейди-обстеження та інвентаризація зупиночних комплексів згідно дорученню голови Миколаївської облдержадміністрації від 04.09.2017 № 4062/0/05-60/3-17.
Також згідно з дорученням заступника міського голови – голови міського штабу по боротьбі із сніговими заметами, ожеледецею та іншими наслідками стихійних явищ М.С.Мкртчяна від 31.10.2017 власників зупиночних комплексів попереджено про неухильне дотримання Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві та доведено до відома
ВИМОГИ
до власника зупиночного комплексу
Власник або орендар зобов’язаний утримувати в зразковому порядку зупиночний комплекс міського пасажирського транспорту згідно з «Правилами благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві», затвердженими рішенням Миколаївської міської ради від 16.05.2013 №28/10 «Про внесення змін та доповнень до рішення від 19.04.2007 № 12/21 «Про затвердження Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві».
Кожен зупиночний комплекс повинен мати покажчик зупинки транспорту, лавки для пасажирів та урни для сміття. Біля кожного об’єкту повинно бути штучне освітлення, а також упритул до нього - покриття удосконаленого типу.
Фарбування об’єкту обслуговування населення повинно здійснюватись не менш одного разу на рік або у випадку втрати об’єктом належного зовнішнього вигляду та по мірі необхідності.
Власник або орендар зупиночного комплексу зобов’язаний:
- робити очищення скла і вітрин не рідше одного разу на два тижні у літній період, не рідше одного разу на місяць у зимовий період, у випадку більш інтенсивного забруднення - по мірі необхідності;
- у зимовий період територія зупиночного комплексу та прилегла до неї територія повинна бути очищеною від снігу та ожеледиці до асфальту або тротуарної плитки. При виникненні ожеледиці здійснювати обробку піском.
- проводити щоденне очищення конструкцій комплексу від самовільно наклеєних афіш, листівок, плакатів тощо;
- установити урни і робити їхнє очищення в міру забруднення, але не рідше одного разу на день;
- укласти договір із спеціалізованим підприємством на вивіз твердих побутових відходів;
- у міру забруднення, але не рідше одного разу на день, робити прибирання власної і прилеглої території;
- укласти договір на утримання прилеглої до об’єкту території з адміністрацією району.
Відповідно до ст. 42 Закону України «Про благоустрій населених пунктів» порушенням Правил благоустрою вважається:
- незадовільне утримання зупиночного комплексу (незадовільний зовнішній вигляд, технічна несправність, відсутність покажчика зупинки транспорту);
- відсутність урни для сміття на території комплексу;
- несвоєчасне прибирання прилеглої та закріпленої в установленому порядку території, засмічення, забруднення місць загального користування сміттям, недопалками, недогризками, лушпинням, папером тощо;
- відсутність договору на вивіз твердих побутових відходів із спеціалізованими організаціями;
- не допускати наклеєння оголошень, написів й зображень на зупиночному комплексі.
При виявленні порушень Правил благоустрою винні особи згідно з чинним законодавством притягуються до адміністративної відповідальності за ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, яка передбачає накладення штрафу на громадян від 340 до 1360 гривень, на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від 850 до 1700 гривень.
ПОШУК НА САЙТІ