1 5 2
prezident rada kmu Державна міграційна служба України ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ Міністерство юстиції України oda_mykolaiv gorsovet Єдиний державний веб-портал відкритих даних Корабельний район

Новини - Шановні мешканці району! (08.11.2019)

2019-11-08


У зв’язку з чисельними зверненнями громадян спеціалісти відділу комунального господарства і благоустрою адміністрації Заводського району (голова Віктор Дмитрук) спільно з ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ»  провели обстеження на предмет аварійного розриття та неналежного утримання колодязів комунікаційних мереж  по вул. Пограничній (від вул. Московської до вул. Корабелів).

 За результатами обстеження були усунуті недоліки, а саме було відновлено дорожнє полотно та приведено в належний стан люк комунікаційної мережі за даною адресою.

Адміністрація району щотижня проводить рейди щодо неналежного утримання МКП «Миколаївводоканал», ВАТ «Укртелеком», ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ», ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» люків  комунікаційних мереж та провалів, а також складає протоколи про адміністративні правопорушення даних підприємств.

 

 

ПОШУК НА САЙТІ

 

Адміністрація Заводського району @ 2020