Про запровадження з 01.01.2015 сплати акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів
Нещодавно в ДПІ у Заводському районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області відбулася прес – конференція на тему: "«Запровадження з 01.01.2015 сплати акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів» за участі начальника ДПІ у Заводському районі м. Миколаєва Степанця Юрія Борисовича.
За йогої словами: "З 1 січня поточного року внесені зміни до Податкового кодексу, згідно з якими введений акцизний податок на роздрібну реалізацію підакцизних товарів. Новий податок становить 5% від вартості товару, але платити його будуть лише ті суб'єкти господарювання, які реалізують підакцизниі товари в роздріб. Кошти, при цьому, будуть надходити до місцевого бюджету. Цей податок торкнеться усіх підакцизних товарів, що продаються в роздріб - алкоголю, пива, тютюнових виробів та нафтопродуктів".
«На сьогоднішній день пріоритетним завданням є наповнення місцевих бюджетів - задля функціонування інфраструктури, виплати зарплат і пенсій. Державна Фіскальна Служба України вийшла з пропозицією використовувати вже існуючу електронну систему подачі звітності для контролю за нарахуванням і сплатою акцизного податку. Введення такої системи надасть бізнесу простий та прозорий механізм обліку акцизного податку з роздрібної торгівлі підакцизних товарів», - відмітив Юрій Степанець.
Про застосування реєстраторів розрахункових операцій суб’єктами господарювання обговорювалось під час «гарячої лінії»
Днями в ДПІ у Заводському районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області начальником відділу реєстрації платників та електронних сервісів Чуприною Оленою Георгієвною проведено черговий прямий телефонний зв’язок для платників на тему: «Особливості застосування реєстраторів розрахункових операцій суб’єктами господарювання у 2015 році».
Актуальними питаннями на прямому телефонному зв’язку були наступні запитання: які зміни щодо застосування РРО відбулись для платників єдиного податку, чи мають право суб’єкти господарювання з 01 січня 2015 року використовувати РРО, які створюють контрольну стрічку виключно в друкованому вигляді, чи повинні підприємства сфери послуг застосовувати РРО, яким чином здійснюється опломбування РРО та чи потрібно надавати копію довідки про опломбування до органу державної фіскальної служби, чи має зазначатися на касовому чеку адреса господарської одиниці та чи встановлено вимоги щодо обов’язкового зазначення у такому чеку реквізиту «Резервний» у разі застосування резервного РРО, чи потрібно комунальному підприємству застосовувати РРО.
На всі задані в телефонному режимі питання були надані вичерпні відповіді.
ДПІ у Заводському районі м. Миколаєва
ГУ ДФС у Миколаївській області
ПОШУК НА САЙТІ