1 5 2
prezident rada kmu Державна міграційна служба України ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ Міністерство юстиції України oda_mykolaiv gorsovet Єдиний державний веб-портал відкритих даних Корабельний район

Новини - Громадянина що порушував Правила благоустрою та скидав будівельне сміття притягнуто до адміністративної відповідальності

2020-01-14


У статті інтернет-газети «Новости N» від 23.12.2019 викладені факти  з фотофіксацією самовільного скидання мешканцем будівельного сміття біля контейнерного майданчика по вул. Крилова, 12/4, Генерала Карпенка, 49.

Працівники адміністрації Заводського району спільно з дільничним офіцером поліції виявили громадянина, що порушував Правила благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві.

За порушення  Правил благоустрою, самовільне скидання  будівельного сміття у невідведених для цього місця на порушника складено адміністративний протокол за ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

 

Шановні мешканці Заводського району!

Нагадуємо, що згідно з Правилами благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві, на час ремонту будинків або квартир в багатоповерхових будинках особи, що проводять ремонт, узгоджують з балансоутримувачем, а власники приватних домоволодінь – з адміністрацією району місце для тимчасового складування будівельних матеріалів і будівельного сміття на час проведення ремонту з періодичністю вивозу не рідше 1 разу на тиждень.

ПОШУК НА САЙТІ

 

Адміністрація Заводського району @ 2020