Лодка 1 5 2

Миколаївська міська рада Адміністрація Інгульського району міста Миколаєва Адміністрація Корабельного району міста Миколаєва Адміністрація Центрального району міста Миколаєва
Погода
Оголошення

Звернення мешканців щодо дотриманням вимог законодавства


Шановні мешканці району!

 

До адміністрації Заводського району ради неодноразово надходили звернення мешканців щодо дотриманням вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, порушення будівельних норм, державних стандартів і правил при виконанні будівельних робіт на об’єктах, розташованих на території Заводського району м. Миколаєва.

 

Нагадуємо, що Ви маєте право звертатись з вищезазначених питань безпосередньо до управління державного архітектурно-будівельного контролю Миколаївської міської ради за адресою: вул. Херсонське шосе, 48/8 та за телефоном: 53-31-18.

Дякуємо за порозуміння.

Щодо чисельних звернень громадян з питання відлову безпритульних тварин


Шановні мешканці району!

 

До адміністрації Заводського району Миколаївської міської ради  надходять чисельні звернення громадян з питання відлову безпритульних тварин, їх стерилізації, підбору трупів тварин.

 

Згідно своїх повноважень, затверджених рішенням міської ради від 23.02.2017 № 16/32, адміністрація Заводського району сприяє та координує роботу по відлову блукаючих тварин та організовує роботу по  підбору трупів тварин для подальшої їх утилізації.

 

А саме, передає заявки для виконання цих робіт до КП «Центр захисту тварин», яке надає наступні послуги:

  • Підбір та утилізація трупів тварин, заявки на відлов безпритульних тварин можна залишати за телефонами: 
     

- 15-88 служба оперативного реагування (цілодобово);
- 47-21-93, 47-21-92 комунальне підприємство Миколаївської міської ради «Центр захисту тварин»;
- 37-57-02 адміністрація Центрального району;
- 55-00-86 адміністрація Інгульського району;
- 47-97-39 адміністрація Заводського району;
- 60-02-31 адміністрація Корабельного району;
- 47-48-08 управління екології департаменту житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради.

 

КП «Центр захисту тварин» також надає наступні послуги:

 

  • Стерилізація (кастрація) тварин – це позбавлення тварини хірургічним шляхом здатності до відтворення потомства (репродуктивної здатності), заявки подавати за вищевказаними телефонами;
  • Реєстрація домашніх тварин - собак та котів.

 

Реєстрація проводиться одноразово і вважається дійсною протягом усього життя тварини.

Обов’язковій реєстрації підлягають домашні собаки віком більше 60 діб з моменту їх народження.

Реєстрація домашніх котів віком більше 90 діб з моменту їх народження, здійснюється за бажанням власника.

Реєстрація домашніх тварин проводиться за адресою вул. Образцова, буд. 1/2, телефон для довідок 47-21-93, факс 47-23-92.

                                                                     

                                                                      Адміністрація Заводського району  

Необхідні дії у разі незаконного спилу дерев


До адміністрації Заводського району Миколаївської міської ради неодноразово надходили скарги щодо незаконного спилу дерев.

Необхідні дії у разі незаконного спилу дерев:

Якщо Ви спостерегаєте, що спилюють, кронують або проводять санітарну обрізку дерев, Ви маєте право ввічливо поцікавитись у робітників, з якої вони організації і чи є у них відповідні дозвільні документи на видалення або обрізку дерев. Для проведення даних робіт необхідна наявність акту обстеження зелених насаджень. Для складання такого акту створюється комісія, до якої входять представники екологічної інспекції, представників житлово-комунального господарства. Акт повинен бути завірений печаткою адміністрації Заводського району Миколаївської міської ради та підписом працівника відділу комунального господарства і благоустрою адміністрації району.

Якщо робітники відмовляються пред’явити акт обстеження зелених насаджень, Вам необхідно зателефонувати до поліції за телефоном: 102, на гарячу лінію департаменту житлово комунального господарства-1588, а також до адміністрації Заводського району Миколаївської міської ради за телефонами : 47-97-39, 36-24-67, 47-81-69.

Дякуємо за небайдужість! Разом ми зробимо наш район найкращим!

До уваги багатодітних сімей району!


До уваги багатодітних сімей району!

Адміністрація Заводського району Миколаївської міської ради запрошує багатодітні родини району отримати посвідчення батьків та дітей з багатодітних сімей. Для отримання посвідчень звертатися до відділу у справах молоді, культури, сім'ї та спорту адміністрації Заводського району за адресою: вул. Погранична, 9, каб. 21. Телефон для довідок 47-64-93.

Адміністрація району повідомляє


 Відповідно до "Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м.Миколаєві", затвердженими рішенням Миколаївської міської ради від 19.04.2007 № 12/21 п.2.6.:

 

  п.2.6.На території міста не допускається складування побутових відходів і будівельного сміття, відходів виробництва, тари, спилу дерев, опалого листя, снігу в невстановлених для цього місцях.

На час ремонту будинків або квартир в багатоповерхових будинках особи, що проводять ремонт, узгоджують з балансоутримувачем, а власники приватних домоволодінь – з адміністрацією району місце для тимчасового складування будівельних матеріалів і будівельного сміття на час проведення ремонту з періодичністю вивозу не рідше 1 разу на тиждень.

 

 Для отримання дозволу на тимчасове складування будівельних матеріалів і будівельного сміття необхідно звернутися до адміністрації Заводського району (вул. Чигрина, 9, кабінет № 8, тел. 36-24-09). При собі мати паспорт.

 

 Адміністрація Заводського району попереджає, що за самовільне складування будівельних матеріалів і сміття, відповідно до вищевказаних Правил (п. 12.2.9), власники квартир в багатоповерхових будинках та власники приватних будинків несуть відповідальність за ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення з накладенням штрафу на фізичних осіб від 340 до 1360 гривень, на посадових осіб – від 850 до 1700 гривень.


ПОШУК НА САЙТІ

 

Адміністрація Заводського району Миколаївської міської ради @ 2023