1 5 2
prezident rada ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ oda_mykolaiv
Оголошення

Оголошення (13.04.2020)


Шановні Миколаївці!

 

Департамент праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради доводе до Вашого відома інформацію про діючі «гарячі лінії» для літніх та одиноких людей стосовно консультування з питань карантину.

У Миколаєві з понеділка по п’ятницю для Вас працює телефонна «гаряча лінія» - 0800 502 191. Час роботи з 08.00 до 17.00 год.

До відома мешканців району! (26.02.2020)


З метою недопущення впливу алергічних рослин у вегетаційний  період на стан здоров’я людей та необхідності повного видалення   джерела алергії, боротьбу з амброзією полинолистою необхідно починати з червня, з появою перших нерозгалуджених стеблів.

Кожного року зростає кількість людей, які страждають на алергію. Квітковий пилок амброзії шкідливий для людини – має надзвичайно високу алергенну дію. 

Враховуючи велику шкідливість амброзії, боротьба з нею є одним із найважливіших завдань для кожного жителя.

Всіх небайдужих мешканців району закликаємо брати участь у  знищенні карантинних рослин та не допускати їх розповсюдження на своїх прибудинкових територіях.

видача довідки Форма 3


Департамент надання адміністративних послуг Миколаївської міської ради для зручності мешканців міста, які оформлюють житлові субсидії, пенсії по інвалідності, проводять операції з відчуження житлової нерухомості, та здійснюють інші дії, при яких необхідна довідка про зареєстрованих за даною адресою (Форма 3), вирішив спростити процедуру отримання даної довідки.

 

До теперішнього часу треба було подати до Департаменту надання адміністративних послуг заяву з копіями документів для отримання довідки про зареєстрованих за даною адресою. Далі чекати до 2 тижнів. Але через велику завантаженість Департаменту, її фактично могли видати через місяць.

 

Раніше Форму 3 видавали житлово-комунальні підприємства, але з передачею функції реєстрації міста проживання в органи місцевого самоврядування, Департаменту як органу реєстрації необхідно було спростити процедуру отримання  такої інформації.

 

Сьогодні видача довідки здійснюється у день звернення громадян. Довідку буде видавати державний реєстратор, чиє робоче місце територіально відноситься до певного району м. Миколаєва.  На першому етапі - це Інгульський район, далі почнеться прийом у приміщенні  Департаменту надання адміністративних послуг Миколаївської міської ради (вул. Адміральська,20), і в  кінці мешканці зможуть отримати цю послугу в Корабельному районі.

 

Начальник управління державної реєстрації Департаменту надання адміністративних послуг Миколаївської міської ради Гурєєва О.С.

З метою недопущення виникнення надзвичайних подій під час проведення масових заходів


До уваги організаторів масових заходів!

 

З метою недопущення виникнення надзвичайних подій під час проведення масових заходів, управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Миколаївській області інформує.

Відповідно до ст. 55 Кодексу цивільного захисту України обов'язок із забезпечення пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту покладається на організаторів масових заходів і власників задіяних об'єктів.

Для забезпечення належного рівня безпеки під час проведення масових заходів:

  • забороняється застосування відкритого вогню;
  • забороняється паління поза відведеними місцями; .
  • місця проведення заходів укомплектовуються засобами пожежогасіння (вогнегасниками).

Також згідно з «Правилами охорони життя людей на водних об'єктах України», зареєстрованими Міністерством юстиції України від 04.05.2017       № 566/30434, проведення фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів, свят, регат маломірних/малих суден допускається лише в місцях, визначених місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, відповідно до порядку обліку місць масового відпочинку населення на водних об’єктах, затвердженого постановою КМУ від 06.03,2002 № 264.

Разом з цим у місцях проведення масових заходів біля водних об’єктів міста необхідно встановлювати рятувальні пости із постійним чергуванням рятувальників, а в місцях, не визначених для купання та відпочинку, у вздовж берегової смуги розміщувати попереджувальні написи про заборону купання.

Звернення мешканців щодо дотриманням вимог законодавства


Шановні мешканці району!

 

До адміністрації Заводського району ради неодноразово надходили звернення мешканців щодо дотриманням вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, порушення будівельних норм, державних стандартів і правил при виконанні будівельних робіт на об’єктах, розташованих на території Заводського району м. Миколаєва.

 

Нагадуємо, що Ви маєте право звертатись з вищезазначених питань безпосередньо до управління державного архітектурно-будівельного контролю Миколаївської міської ради за адресою: вул. Херсонське шосе, 48/8 та за телефоном: 53-31-18.

Дякуємо за порозуміння.


ПОШУК НА САЙТІ

 

Адміністрація Заводського району Миколаївської міської ради @ 2021