Лодка 1 5 2
Миколаївська міська рада Адміністрація Інгульського району міста Миколаєва Адміністрація Корабельного району міста Миколаєва Адміністрація Центрального району міста Миколаєва
Погода
Оголошення

Зміни в керівництві виконавчих органів Миколаївської міської ради


Шановні мешканці району та міста!

 

Доводимо до Вашого відома, що в керівництві виконавчих органів Миколаївської міської ради відбулись наступні зміни.

Призначено:

- першим заступником міського голови – Лукова Віталія Дмитровича (з питань економічного розвитку, надання адміністративних послуг, управління комунальною власністю, надзвичайних ситуацій, організації оборонної і мобілізаційної роботи та житлових питань);

- заступником міського голови – Петрова Анатолія Леонідовича (з соціально-гуманітарних питань);

- заступником міського голови – директором департаменту житловокомунального господарства – Коренєва Сергія Миколайовича (з питань житлово-комунального господарства);

- заступником міського голови – Андрієнка Юрія Георгійовича (з питань архітектури, містобудування, земельних відносин та транспорту);

- заступником міського голови – Лазарєва Дмитра Анатолійовича (з питань енергоефективності та впровадження інноваційних технологій);

- керуючим справами виконавчого комітету Миколаївської міської ради – Волкова Андрія Сергійовича. 

Оголошення (13.04.2020)


Шановні Миколаївці!

 

Департамент праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради доводе до Вашого відома інформацію про діючі «гарячі лінії» для літніх та одиноких людей стосовно консультування з питань карантину.

У Миколаєві з понеділка по п’ятницю для Вас працює телефонна «гаряча лінія» - 0800 502 191. Час роботи з 08.00 до 17.00 год.

До відома мешканців району! (26.02.2020)


З метою недопущення впливу алергічних рослин у вегетаційний  період на стан здоров’я людей та необхідності повного видалення   джерела алергії, боротьбу з амброзією полинолистою необхідно починати з червня, з появою перших нерозгалуджених стеблів.

Кожного року зростає кількість людей, які страждають на алергію. Квітковий пилок амброзії шкідливий для людини – має надзвичайно високу алергенну дію. 

Враховуючи велику шкідливість амброзії, боротьба з нею є одним із найважливіших завдань для кожного жителя.

Всіх небайдужих мешканців району закликаємо брати участь у  знищенні карантинних рослин та не допускати їх розповсюдження на своїх прибудинкових територіях.

З метою недопущення виникнення надзвичайних подій під час проведення масових заходів


До уваги організаторів масових заходів!

 

З метою недопущення виникнення надзвичайних подій під час проведення масових заходів, управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Миколаївській області інформує.

Відповідно до ст. 55 Кодексу цивільного захисту України обов'язок із забезпечення пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту покладається на організаторів масових заходів і власників задіяних об'єктів.

Для забезпечення належного рівня безпеки під час проведення масових заходів:

  • забороняється застосування відкритого вогню;
  • забороняється паління поза відведеними місцями; .
  • місця проведення заходів укомплектовуються засобами пожежогасіння (вогнегасниками).

Також згідно з «Правилами охорони життя людей на водних об'єктах України», зареєстрованими Міністерством юстиції України від 04.05.2017       № 566/30434, проведення фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів, свят, регат маломірних/малих суден допускається лише в місцях, визначених місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, відповідно до порядку обліку місць масового відпочинку населення на водних об’єктах, затвердженого постановою КМУ від 06.03,2002 № 264.

Разом з цим у місцях проведення масових заходів біля водних об’єктів міста необхідно встановлювати рятувальні пости із постійним чергуванням рятувальників, а в місцях, не визначених для купання та відпочинку, у вздовж берегової смуги розміщувати попереджувальні написи про заборону купання.

Звернення мешканців щодо дотриманням вимог законодавства


Шановні мешканці району!

 

До адміністрації Заводського району ради неодноразово надходили звернення мешканців щодо дотриманням вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, порушення будівельних норм, державних стандартів і правил при виконанні будівельних робіт на об’єктах, розташованих на території Заводського району м. Миколаєва.

 

Нагадуємо, що Ви маєте право звертатись з вищезазначених питань безпосередньо до управління державного архітектурно-будівельного контролю Миколаївської міської ради за адресою: вул. Херсонське шосе, 48/8 та за телефоном: 53-31-18.

Дякуємо за порозуміння.


ПОШУК НА САЙТІ

 

Адміністрація Заводського району Миколаївської міської ради @ 2021