1 5 2
prezident rada kmu Державна міграційна служба України ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ Міністерство юстиції України oda_mykolaiv gorsovet Єдиний державний веб-портал відкритих даних Корабельний район nalogovay
Оголошення

Заводський районний військовий комісаріат запрошує на військову службу за контрактом (03.09.2019)


Заводський районний військовий комісаріат запрошує на військову службу за контрактом.

 

79 окрема десантно-штурмова бригада продовжує комплектування підрозділів особовим складом і запрошує бажаючих проходити військову службу за контрактом.

ДОВІДКОВО

 

         Основними вимогами, які висуваються до кандидатів:

· бажання служити в десантно-штурмових військах;

· стан здоров’я та придатності до військової служби за медичними показниками;

· фізична підготовленість та психологічна стійкість кандидата на службу в десантно-штурмових військах;

· загальноосвітній рівень;

· мотивація до військової служби в десантно-штурмових військах;
· рівень сформованості ідейних цінностей, моральних та професійних якостей.

         Грошове забезпечення:

Гарантоване підвищення грошового забезпечення у ході просування послужбі.

         Додаткова що місячна виплата за участь в операції об’єднаних сил (ООС)

- військовослужбовці за контрактом отримують грошове забезпечення в розмірі від 11000 грн. в залежності від займаної посади та звання;

- після укладання першого контракту військовослужбовцям виплачується одноразова  грошова винагорода (в залежності від встановленого Урядом прожиткового мінімуму) в розмірах.

         Строки контракту:

на 3 роки-для осіб рядового складу

від 3 до 5 років- для осіб сержантського і старшинського складу

від 1 до 10 років- під час дії особливого періоду для військовослужбовців за їх бажанням строк проходження військової служби, але не більш ніж до досягнення граничного віку перебування на військовій службі.

на 6 міс – для військовослужбовців строкової військової служби та військовослужбовців призваних під час особливого періоду, які вислужили встановлені терміни військової служби, осіб звільнених з військової служби під час дії особливого періоду.

         Раз на рік надається:

- матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань;

- грошова допомога на оздоровлення;

- підйомна допомога при переїзді як військовослужбовця, так і його родини.

 

ЗА БІЛЬШ ДЕТАЛЬНОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ ЗВЕРТАЙТЕСЯ ЗА ТЕЛЕФОНОМ:

(0512) 36-13-77; (093) 022-16-11;

 

 

 

20.07.2019


До уваги пільгової категорії громадян!

 

Департамент праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради інформує, що  з 1 жовтня 2019 року запроваджується Порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі (Постанова КМУ від 17.04.19 № 373).

Передбачено 2 форми надання пільг у грошовій формі: безготівкова (перерахування банком певної суми коштів на рахунки підприємств-надавачів послуг) та готівкова (грошова форма). Передбачено інформування пільговика про перерахунок коштів шляхом надсилання смс-повідомлень на мобільний телефон пільговика.

Нарахування сум пільг з цього періоду будуть здійснювати органи соціального захисту. Суму пільги розраховуватимуть виходячи з розміру   знижки, на яку пільговик має право згідно з законом, з урахуванням встановлених тарифів на житлово-комунальні послуги та державних соціальних нормативів у сфері житлово-комунального обслуговування, на відміну від існуючого наразі порядку надання підприємствами-надавачами житлово-комунальних послуг знижки плати на фактично спожиті пільговиком комунальні послуги.

Для своєчасного та успішного проведення нарахувань сум пільг на житлово-комунальні послуги районні управління соціальних виплат і компенсацій постійно наповнюють базу ЄДАРП інформацією про пільговика та членів його сім’ї, на яких поширюються пільги.

Наразі актуальною є саме інформація про діючі мобільні телефони пільговиків та інше.

Запрошуємо пільговиків або їх уповноважених представників для проведення звірки в управлінні на предмет внесення в базу діючого номера мобільного телефону пільговика. При собі  необхідно мати пільгове посвідчення,  паспорт та довідку про присвоєння ідентифікаційного номеру пільговика та членів сім’ї, на яких поширюються пільги. 

 

 

Звертатися за місцем проживання до районного управління соціальних виплат і компенсацій за адресою:

 

- Заводський район    - вул.Морехідна, 9/2;                     т.34-60-28

Щодо недопущення залишення твердих побутових відходів


Шановні мешканці району!

 

Адміністрація Заводського району звертається з проханням, не залишати тверді побутові відходи у невідведених для цього місцях.

Зокрема, звертаємо увагу мешканців, які проживають по пр. Центральному, від вул. Пушкінської до вул. Рюміна, що тверді побутові відходи треба виносити у відведені для цього місця, на контейнерні майданчики по пров. Кур’єрському, 8 та вул. Рюміна, 15 або в особисті пластикові контейнери, а не залишати їх вздовж зеленої зони по пр. Центральному.

Невиконання Правил благоустрою міста Миколаєва, самовільне скидання побутових відходів у невідведених для цього місцях згідно статті 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення тягне за собою адміністративну відповідальність.

БОРОТЬБА З АМБРОЗІЄЮ 2019


ДО ВІДОМА МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ! БОРОТЬБА З АМБРОЗІЄЮ.

 

          Кожного року зростає кількість людей, які страждають на алергію. Квітковий пилок амброзії полинолистої шкідливий для людини – має надзвичайно високу алергенну дію. 

          Враховуючи велику шкідливість амброзії, боротьба з нею є одним із найважливіших завдань для кожного жителя.

З метою недопущення впливу алергічних рослин у вегетаційний період на стан здоров’я людей, боротьбу з амброзією полинолистою необхідно починати з червня, з появою перших нерозгалуджених стеблів.

          Всіх небайдужих мешканців району закликаємо брати участь у знищенні карантинних рослин та не допускати їх розповсюдження на своїх прибудинкових територіях.

запроваджено карантин по африканській чумі свиней


Увага!

 

За інформацією Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області на території  с. Івано-Кепине Снігурівського району Миколаївської області  запроваджено карантин по африканській чумі свиней, у зв’язку з чим здійснюються заходи, спрямовані на недопущення поширення хвороби.

​Застерігаємо мешканців! Не купуйте м'ясо та м'ясні вироби у осіб, які здійснюють несанкціоновану торгівлю  живими тваринами і сировиною з них в місцях, де торгівля заборонена, не мають документів, що дають можливість встановити виробника продукції, умови зберігання і транспортування продукції, якість та термін її придатності до споживання.   Пам’ятайте! Купуючи товари у місцях «стихійної торгівлі», ви ризикуєте здоров’ям.


ПОШУК НА САЙТІ

Адміністрація Заводського району @ 2019