Лодка 1 5 2

Миколаївська міська рада Адміністрація Інгульського району міста Миколаєва Адміністрація Корабельного району міста Миколаєва Адміністрація Центрального району міста Миколаєва
Погода
Оголошення

До уваги багатодітних сімей!


До уваги багатодітних сімей!

 

       Адміністрація Заводського району повідомляє, що згідно ст. 13 Закону України «Про охорону дитинства» багатодітні сім’ї мають право на пільги з оплати житлово-комунальних послуг, палива, абонентної плати за користування телефоном у розмірі 50%, а діти з багатодітних сімей - право на безкоштовний проїзд усіма видами міського та приміського транспорту, автобусами міжміських маршрутів.

      До багатодітних родин відносяться сім'ї, в яких подружжя перебуває в зареєстрованому шлюбі, разом проживає та виховує трьох та більше дітей віком до 18 років, у тому числі кожного з подружжя, або один батько (одна мати), який (яка) проживає разом з трьома і більше дітьми та самостійно їх виховує. До складу багатодітної сім'ї включаються також діти, які навчаються за денною формою навчання у загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах, - до закінчення навчальних закладів, але не довше ніж до досягнення ними 23 років.

     Для отримання посвідчень батьків та дітей з багатодітних сімей, на підставі яких органами соціального захисту населення багатодітним родинам надаються пільги, прохання звертатися до відділу у справах молоді, культури, сім'ї та спорту адміністрації Заводського району за адресою: вул. Чигрина, 9, каб. 21. Телефон для довідок 47-64-93.


ПОШУК НА САЙТІ

 

Адміністрація Заводського району Миколаївської міської ради @ 2023