1 5 2
prezident rada kmu Державна міграційна служба України ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ Міністерство юстиції України oda_mykolaiv gorsovet Єдиний державний веб-портал відкритих даних Корабельний район nalogovay
Оголошення

Звернення мешканців щодо дотриманням вимог законодавства


Шановні мешканці району!

 

До адміністрації Заводського району ради неодноразово надходили звернення мешканців щодо дотриманням вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, порушення будівельних норм, державних стандартів і правил при виконанні будівельних робіт на об’єктах, розташованих на території Заводського району м. Миколаєва.

 

Нагадуємо, що Ви маєте право звертатись з вищезазначених питань безпосередньо до управління державного архітектурно-будівельного контролю Миколаївської міської ради за адресою: вул. Херсонське шосе, 48/8 та за телефоном: 53-31-18.

Дякуємо за порозуміння.

Щодо чисельних звернень громадян з питання відлову безпритульних тварин


Шановні мешканці району!

 

До адміністрації Заводського району Миколаївської міської ради  надходять чисельні звернення громадян з питання відлову безпритульних тварин, їх стерилізації, підбору трупів тварин.

 

Згідно своїх повноважень, затверджених рішенням міської ради від 23.02.2017 № 16/32, адміністрація Заводського району сприяє та координує роботу по відлову блукаючих тварин та організовує роботу по  підбору трупів тварин для подальшої їх утилізації.

 

А саме, передає заявки для виконання цих робіт до КП «Центр захисту тварин», яке надає наступні послуги:

  • Підбір та утилізація трупів тварин, заявки на відлов безпритульних тварин можна залишати за телефонами: 
     

- 15-88 служба оперативного реагування (цілодобово);
- 47-21-93, 47-21-92 комунальне підприємство Миколаївської міської ради «Центр захисту тварин»;
- 37-57-02 адміністрація Центрального району;
- 55-00-86 адміністрація Інгульського району;
- 47-97-39 адміністрація Заводського району;
- 60-02-31 адміністрація Корабельного району;
- 47-48-08 управління екології департаменту житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради.

 

КП «Центр захисту тварин» також надає наступні послуги:

 

  • Стерилізація (кастрація) тварин – це позбавлення тварини хірургічним шляхом здатності до відтворення потомства (репродуктивної здатності), заявки подавати за вищевказаними телефонами;
  • Реєстрація домашніх тварин - собак та котів.

 

Реєстрація проводиться одноразово і вважається дійсною протягом усього життя тварини.

Обов’язковій реєстрації підлягають домашні собаки віком більше 60 діб з моменту їх народження.

Реєстрація домашніх котів віком більше 90 діб з моменту їх народження, здійснюється за бажанням власника.

Реєстрація домашніх тварин проводиться за адресою вул. Образцова, буд. 1/2, телефон для довідок 47-21-93, факс 47-23-92.

                                                                     

                                                                      Адміністрація Заводського району  

Необхідні дії у разі незаконного спилу дерев


До адміністрації Заводського району Миколаївської міської ради неодноразово надходили скарги щодо незаконного спилу дерев.

Необхідні дії у разі незаконного спилу дерев:

Якщо Ви спостерегаєте, що спилюють, кронують або проводять санітарну обрізку дерев, Ви маєте право ввічливо поцікавитись у робітників, з якої вони організації і чи є у них відповідні дозвільні документи на видалення або обрізку дерев. Для проведення даних робіт необхідна наявність акту обстеження зелених насаджень. Для складання такого акту створюється комісія, до якої входять представники екологічної інспекції, представників житлово-комунального господарства. Акт повинен бути завірений печаткою адміністрації Заводського району Миколаївської міської ради та підписом працівника відділу комунального господарства і благоустрою адміністрації району.

Якщо робітники відмовляються пред’явити акт обстеження зелених насаджень, Вам необхідно зателефонувати до поліції за телефоном: 102, на гарячу лінію департаменту житлово комунального господарства-1588, а також до адміністрації Заводського району Миколаївської міської ради за телефонами : 47-97-39, 36-24-67, 47-81-69.

Дякуємо за небайдужість! Разом ми зробимо наш район найкращим!

УВАГА!!!Адміністрація Заводського району звертається до керівників підприємств різної форми власности та осіб-власників нерухомого майна.


Адміністрація Заводського району звертається до керівників підприємств різної форми власности та осіб-власників нерухомого майна, які здійснюють розриття на території району, порушують асфальтне покриття доріг тротуарів, поверхні зелених зон, особливо це стосується ПАТ "Миколаївська ТЕЦ", ОКП "Миколаївоблтеплоенерго", МКП "Миколаївводоканал", інших установ та організацій, з проханням своєчасно та якісно виконувати відновлення та благоустрій порушених територій.

У випадках ігнорування "Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві " буде притягнуто до адміністративної відповідальності керівників або відповідальних осіб за ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Життя без наркотичних засобів та психотропних речовин


З метою здійснення «безкоштовної» схеми збуту психотропних речовин, у Заводському районі з’явились написи на будівлях з адресою продажу синтетичних наркотиків.

Такий нелегальний обіг наркотичних засобів набуває все більш значних масштабів, що викликає занепокоєння. Розповсюдження психотропних речовин призводить до погіршення здоров’я мешканців і підвищення рівня захворюваності населення на соціально небезпечні хвороби, зокрема ВІЛ/ СНІД, туберкульоз, а також до загострення соціальних проблем (жорстоке поводження з дітьми, збільшення кількості дорожньо-транспортних пригод, нещасних випадків на виробництві).

З метою недопущення масового розповсюдження психотропних речовин на території району та утримання у задовільному стані фасадів будинків, споруд та інших об’єктів, адміністрація Заводського району Миколаївської міської ради звертається до небайдужих громадян, власників приватних домоволодінь, керівників підприємств, організації з проханням усувати на своїх об’єктах написи з рекламою наркотичних засобів та психотропних речовин


ПОШУК НА САЙТІ

Адміністрація Заводського району @ 2019