1 5 2
prezident rada kmu Державна міграційна служба України ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ Міністерство юстиції України oda_mykolaiv gorsovet Єдиний державний веб-портал відкритих даних Корабельний район
Оголошення

УВАГА!!! УВАГА!!! УВАГА!!!


УВАГА!!!

 

         Адміністрація Заводського району Миколаївської міської ради, повідомляє про небезпечні розваги дітей на залізничних коліях.

         На нашу адресу надійшло звернення керівника загону воєнізованої охорони регіональної філії “Одеська залізниця” про те, що останнім часом зросла кількість випадків побиття скла у приміських та пасажирських поїздах за участі дітей. Залізничники занепокоєні тим, що діти знаходять собі розваги поблизу залізниці, підкладають різні предмети на колію, кидають каміння у вікна вагонів.

         Діти наражають на небезпеку як пасажирів поїздів так і власне своє життя, адже перебуваючи поблизу залізничної колії можуть отримати смертельне травмування.

            З метою збереження здоров'я дітям, просимо батьків, вчителів провести виховні бесіди з дітьми щодо попередження дитячого травматизму.

 

Інформує Заводський відділ поліції ГУНП в Миколаївській області (27.11.2019)


Здійснюється відбір кандидатів на навчання до закладів вищої освіти із специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських у 2020 році

 

Заводський районний військовий комісаріат запрошує на військову службу за контрактом (03.09.2019)


Заводський районний військовий комісаріат запрошує на військову службу за контрактом.

 

79 окрема десантно-штурмова бригада продовжує комплектування підрозділів особовим складом і запрошує бажаючих проходити військову службу за контрактом.

ДОВІДКОВО

 

         Основними вимогами, які висуваються до кандидатів:

· бажання служити в десантно-штурмових військах;

· стан здоров’я та придатності до військової служби за медичними показниками;

· фізична підготовленість та психологічна стійкість кандидата на службу в десантно-штурмових військах;

· загальноосвітній рівень;

· мотивація до військової служби в десантно-штурмових військах;
· рівень сформованості ідейних цінностей, моральних та професійних якостей.

         Грошове забезпечення:

Гарантоване підвищення грошового забезпечення у ході просування послужбі.

         Додаткова що місячна виплата за участь в операції об’єднаних сил (ООС)

- військовослужбовці за контрактом отримують грошове забезпечення в розмірі від 11000 грн. в залежності від займаної посади та звання;

- після укладання першого контракту військовослужбовцям виплачується одноразова  грошова винагорода (в залежності від встановленого Урядом прожиткового мінімуму) в розмірах.

         Строки контракту:

на 3 роки-для осіб рядового складу

від 3 до 5 років- для осіб сержантського і старшинського складу

від 1 до 10 років- під час дії особливого періоду для військовослужбовців за їх бажанням строк проходження військової служби, але не більш ніж до досягнення граничного віку перебування на військовій службі.

на 6 міс – для військовослужбовців строкової військової служби та військовослужбовців призваних під час особливого періоду, які вислужили встановлені терміни військової служби, осіб звільнених з військової служби під час дії особливого періоду.

         Раз на рік надається:

- матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань;

- грошова допомога на оздоровлення;

- підйомна допомога при переїзді як військовослужбовця, так і його родини.

 

ЗА БІЛЬШ ДЕТАЛЬНОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ ЗВЕРТАЙТЕСЯ ЗА ТЕЛЕФОНОМ:

(0512) 36-13-77; (093) 022-16-11;

 

 

 

20.07.2019


До уваги пільгової категорії громадян!

 

Департамент праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради інформує, що  з 1 жовтня 2019 року запроваджується Порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі (Постанова КМУ від 17.04.19 № 373).

Передбачено 2 форми надання пільг у грошовій формі: безготівкова (перерахування банком певної суми коштів на рахунки підприємств-надавачів послуг) та готівкова (грошова форма). Передбачено інформування пільговика про перерахунок коштів шляхом надсилання смс-повідомлень на мобільний телефон пільговика.

Нарахування сум пільг з цього періоду будуть здійснювати органи соціального захисту. Суму пільги розраховуватимуть виходячи з розміру   знижки, на яку пільговик має право згідно з законом, з урахуванням встановлених тарифів на житлово-комунальні послуги та державних соціальних нормативів у сфері житлово-комунального обслуговування, на відміну від існуючого наразі порядку надання підприємствами-надавачами житлово-комунальних послуг знижки плати на фактично спожиті пільговиком комунальні послуги.

Для своєчасного та успішного проведення нарахувань сум пільг на житлово-комунальні послуги районні управління соціальних виплат і компенсацій постійно наповнюють базу ЄДАРП інформацією про пільговика та членів його сім’ї, на яких поширюються пільги.

Наразі актуальною є саме інформація про діючі мобільні телефони пільговиків та інше.

Запрошуємо пільговиків або їх уповноважених представників для проведення звірки в управлінні на предмет внесення в базу діючого номера мобільного телефону пільговика. При собі  необхідно мати пільгове посвідчення,  паспорт та довідку про присвоєння ідентифікаційного номеру пільговика та членів сім’ї, на яких поширюються пільги. 

 

 

Звертатися за місцем проживання до районного управління соціальних виплат і компенсацій за адресою:

 

- Заводський район    - вул.Морехідна, 9/2;                     т.34-60-28

видача довідки Форма 3


Департамент надання адміністративних послуг Миколаївської міської ради для зручності мешканців міста, які оформлюють житлові субсидії, пенсії по інвалідності, проводять операції з відчуження житлової нерухомості, та здійснюють інші дії, при яких необхідна довідка про зареєстрованих за даною адресою (Форма 3), вирішив спростити процедуру отримання даної довідки.

 

До теперішнього часу треба було подати до Департаменту надання адміністративних послуг заяву з копіями документів для отримання довідки про зареєстрованих за даною адресою. Далі чекати до 2 тижнів. Але через велику завантаженість Департаменту, її фактично могли видати через місяць.

 

Раніше Форму 3 видавали житлово-комунальні підприємства, але з передачею функції реєстрації міста проживання в органи місцевого самоврядування, Департаменту як органу реєстрації необхідно було спростити процедуру отримання  такої інформації.

 

Сьогодні видача довідки здійснюється у день звернення громадян. Довідку буде видавати державний реєстратор, чиє робоче місце територіально відноситься до певного району м. Миколаєва.  На першому етапі - це Інгульський район, далі почнеться прийом у приміщенні  Департаменту надання адміністративних послуг Миколаївської міської ради (вул. Адміральська,20), і в  кінці мешканці зможуть отримати цю послугу в Корабельному районі.

 

Начальник управління державної реєстрації Департаменту надання адміністративних послуг Миколаївської міської ради Гурєєва О.С.


ПОШУК НА САЙТІ

 

Адміністрація Заводського району @ 2020