1 5 2
prezident rada ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ oda_mykolaiv
Оголошення

До уваги багатодітних сімей!


До уваги багатодітних сімей!

 

       Адміністрація Заводського району повідомляє, що згідно ст. 13 Закону України «Про охорону дитинства» багатодітні сім’ї мають право на пільги з оплати житлово-комунальних послуг, палива, абонентної плати за користування телефоном у розмірі 50%, а діти з багатодітних сімей - право на безкоштовний проїзд усіма видами міського та приміського транспорту, автобусами міжміських маршрутів.

      До багатодітних родин відносяться сім'ї, в яких подружжя перебуває в зареєстрованому шлюбі, разом проживає та виховує трьох та більше дітей віком до 18 років, у тому числі кожного з подружжя, або один батько (одна мати), який (яка) проживає разом з трьома і більше дітьми та самостійно їх виховує. До складу багатодітної сім'ї включаються також діти, які навчаються за денною формою навчання у загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах, - до закінчення навчальних закладів, але не довше ніж до досягнення ними 23 років.

     Для отримання посвідчень батьків та дітей з багатодітних сімей, на підставі яких органами соціального захисту населення багатодітним родинам надаються пільги, прохання звертатися до відділу у справах молоді, культури, сім'ї та спорту адміністрації Заводського району за адресою: вул. Чигрина, 9, каб. 21. Телефон для довідок 47-64-93.


ПОШУК НА САЙТІ

 

Адміністрація Заводського району Миколаївської міської ради @ 2021