1 5 2
prezident rada kmu Державна міграційна служба України ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ Міністерство юстиції України oda_mykolaiv gorsovet Єдиний державний веб-портал відкритих даних Корабельний район

Місце для роботи запитувачів з документами

Місце для роботи запитувачів із документами

Згідно з розпорядженням адміністрації Заводського району від 04.07.2011 № 429р спеціальним місцем для роботи запитувачів з документами чи їх копіями визначено кабінет № 17 адміністративного будинку адміністрації Заводського району Миколаївської міської ради, розташованого за адресою: м. Миколаїв, вул. Погранична (Чигрина), 9.

Запит може бути поданий:

на поштову адресу – 54020, м. Миколаїв, вул. Погранична (Чигрина), 9;

телефаксом – (0512) 36-93-28;

за телефоном – (0512) 36-24-67, 47-81-69;

на адресу електронної пошти: mk_niza@ukr.net

Загальний відділ адміністрації Заводського району забезпечує надання запитувачам інформації на їх вимогу форм запиту на інформацію та надання роз’яснень щодо Порядку складання та подання до адміністрації Заводського району запитів на інформацію, а також проводить оформлення запитів на інформацію у разі, якщо з поважних причин (інвалідність, обмежені фізичні можливості тощо) особа не може подати письмовий запит (з обов’язковим зазначенням в запиті імені виконавця, контактного телефону та надання копії запиту особі, яка його подала).

 

 

 

 

 

 

 

 

ПОШУК НА САЙТІ

 

Адміністрація Заводського району @ 2020