Лодка 1 5 2

Миколаївська міська рада Адміністрація Інгульського району міста Миколаєва Адміністрація Корабельного району міста Миколаєва Адміністрація Центрального району міста Миколаєва
Погода

Місце для роботи запитувачів з документами

Місце для роботи запитувачів із документами

Згідно з розпорядженням адміністрації Заводського району від 04.07.2011 № 429р спеціальним місцем для роботи запитувачів з документами чи їх копіями визначено кабінет № 17 адміністративного будинку адміністрації Заводського району Миколаївської міської ради, розташованого за адресою: м. Миколаїв, вул. Погранична, 9.

Запит може бути поданий:

на поштову адресу – 54020, м. Миколаїв, вул. Погранична, 9;

телефаксом – (0512) 47-35-46;

за телефоном – (0512) 47-35-24, 47-81-69;

на адресу електронної пошти: [email protected]

Загальний відділ адміністрації Заводського району забезпечує надання запитувачам інформації на їх вимогу форм запиту на інформацію та надання роз’яснень щодо Порядку складання та подання до адміністрації Заводського району запитів на інформацію, а також проводить оформлення запитів на інформацію у разі, якщо з поважних причин (інвалідність, обмежені фізичні можливості тощо) особа не може подати письмовий запит (з обов’язковим зазначенням в запиті імені виконавця, контактного телефону та надання копії запиту особі, яка його подала).

 

 

 

 

 

 

 

 

ПОШУК НА САЙТІ

 

Адміністрація Заводського району Миколаївської міської ради @ 2023