Лодка 1 5 2

Миколаївська міська рада Адміністрація Інгульського району міста Миколаєва Адміністрація Корабельного району міста Миколаєва Адміністрація Центрального району міста Миколаєва
Погода

Нормативні документи

РІШЕННЯ виконкому Миколаївської міської ради від 31.08.2020 № 757 "Про організацію перевезень громадським транспортом у м. Миколаєві в умовах карантину для пільгових категорій" (з доповненнями).

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру, пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 на території Миколаївської області від 19.08.2021 року № 16


---------------------------------------------------------------------

 

ПОСТАНОВА КМУ від 22.03.2021 № 230 Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236

 

ПОСТАНОВА КМУ від 09.12.2020 р. № 1236 "Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2"

 

ВИТЯГ (пункт 2) з Постанови КМУ від 09.12.2020 р. № 1236 "Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2"

 


 

ПОСТАНОВА від 11 березня 2020 р. N 211 "Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" із змінами від 2 квітня 2020 року N 255

 

 

ЛИСТ Головного управління ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ в Миколаївській області щодо проведення дезінфекційних заходів

 

 

ЛИСТ уповноваженого Президента України з прав дитини від 20.03.2020 року № 15/3-07/557

 ПОСТАНОВА головного державного санітарного лікаря від 16.04.2020 року №10

 


 

          Постанова №32

Про внесення змін до Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах громадського харчування на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)

Постанова №35

Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів під час проведення культурно-мистецьких заходів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)

Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку на період карантину у зв’ язку з поширенням коронавірусної хвороби  (COVID-19)

 

 

 

 

 


МИКОЛАЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

03 квітня 2020                                                                                   № 92р

Про деякі питання порядку проведення

профілактичних, протиепідемічних та інших

заходів щодо запобігання поширенню на території

міста Миколаєва гострої респіраторної хвороби

COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-

CoV-2

 

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)», постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» (зі змінами), з врахуванням рішення Миколаївської міської ради від 17.03.2020 № 56/110 «Про запобігання поширенню на території міста Миколаєва гострої респіраторної хвороби COVID-19», керуючись ст.ст. 5, 30 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», п.п. 19, 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

1. Скасувати розпорядження міського голови від 03.04.2020 № 89р «Про запобігання поширенню на території міста Миколаєва коронавірусної хвороби COVID-19».

 

2. Впровадити на період карантину проведення профілактичних, протиепідемічних та інших заходів, встановлених постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» (зі змінами).

 

3. Підприємствам, установам і організаціям незалежно від форм власності забезпечити безперебійну роботу, необхідну для життєзабезпечення населення в м. Миколаєві, у сферах:

3.1. надання житлово-комунальних послуг;

3.2. аварійно-відновлювальних робіт;

3.3. питного водопостачання (централізованого та нецентралізованого);

3.4. утримання об’єктів благоустрою державної та комунальної форми власності, розташованих на території м. Миколаєва;

3.5. вивезення побутових відходів;

3.6. збирання і заготівля відходів як вторинної сировини;

3.7. регулювання відносин щодо поводження з безпритульними тваринами у місті;

3.8. забезпечення функціонування вулиць і доріг міста, спеціальних технічних засобів, призначених для організації та регулювання дорожнього руху, інженерного облаштування, штучних споруд, споруд дорожнього водовідводу відповідно до Закону України «Про автомобільні дороги»;

3.9. проведення захоронення тіл померлих та/або загиблих;

3.10. проведення санітарних та протиепідемічних (профілактичних) заходів.

 

4. Підприємствам, установам і організаціям, зазначеним у п. 3 даного розпорядження, організувати свою роботу з неухильним дотриманням встановлених обмежувальних протиепідемічних заходів та своєчасним і повним проведенням профілактичних та протиепідемічних заходів згідно з рекомендаціями Міністерства охорони здоров’я України.

 

5. Попередити керівників підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності та підпорядкування, а також інших суб’єктів підприємницької діяльності про персональну відповідальність за невиконання цього розпорядження згідно з чинним законодавством України.

 

6. Головному управлінню Національної поліції України в Миколаївській області, Управлінню патрульної поліції в Миколаївській області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України разом з виконавчими органами Миколаївської міської ради та органами державної влади в межах повноважень сприяти виконанню цього розпорядження підприємствами, установами і організаціями, що зазначені у п. 3 даного розпорядження.

 

7. Скасувати на період карантину проведення службового та особистого прийомів громадян Миколаївським міським головою, секретарем міської ради, першим заступником міського голови, заступниками міського голови, керуючим справами виконавчого комітету Миколаївської міської ради, а також у виконавчих органах Миколаївської міської ради та підвідомчих їм комунальних підприємствах, установах та організаціях.

 8. Доручити департаменту міського голови Миколаївської міської ради (Литвиновій) опублікувати це розпорядження в засобах масової інформації.

 9. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 Міський голова                                                                                         О. СЄНКЕВИЧ


 

 

ПРО ПОРЯДОК РОБОТИ ВИКОНАВЧИХ ОРГАНІВ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ В УМОВАХ КАРАНТИННИХ ЗАХОДІВ ЩОДО ПОПЕРЕДЖЕННЯ РОЗПОВСЮДЖЕННЯ ЗАХВОРЮВАНОСТІ НА ГОСТРУ РЕСПІРАТОРНУ ІНФЕКЦІЮ, СПРИЧИНЕНУ КОРОНАВІРУСОМ COVID-19

 

МИКОЛАЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

18 березня 2020                                                                                           № 69р

Про порядок роботи виконавчих органів

Миколаївської міської ради в умовах

карантинних заходів щодо попередження

розповсюдження захворюваності

на гостру респіраторну інфекцію,

спричинену коронавірусом COVID-19

 З метою організації карантинних заходів у виконавчихорганах Миколаївської міської ради, спрямованих напопередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16.03.2020 №215 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211»,пункту 3 рішення Комісії  з   питань  техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій м.Миколаєва від 16.03.2020, розпорядження міського голови від 16.03.2020 №65р «Про тимчасове зупинення роботи об’єктів загального користування, розташованих у м. Миколаєві, з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19», керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42, частиною 8 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.Керівникам виконавчих органівМиколаївської міської радизабезпечити:

1.1. Роботу із заявниками та відвідувачами засобами телефонного та електронного зв’язку (електрона пошта органу, сторінка електронних звернень офіційного Інтернет-порталу «Миколаївська міська рада» https://mkrada.gov.ua/content/feedback.html  тощо).

1.2. Проведення дезінфекційних заходів, наскрізного провітрювання в приміщеннях.

1.3. Недопущення до роботи працівників з ознаками інфекційного захворювання.

1.4. Виконання підлеглими працівниками профілактичних та протиепідемічних заходів.

 

2.Керівникам структурних підрозділів виконавчого комітету Миколаївської міської ради, які працюють у адміністративних будівлях, розташованих за адресами: вул. Адміральська, 20, вул. Московська, 13та просп. Миру, 66а:

2.1. Організувати прийом і видачу документів у паперовому вигляді через пост охорони без допуску відвідувачів до приміщень вказаних адміністративних будівель.

2.2.Забезпечити роботу відповідальних працівників з відвідувачами за невідкладної необхідності через пост охорони без допуску до будівель.

3. Начальнику господарсько-експлуатаційного відділу Миколаївської міської ради забезпечити розміщення на вході до адміністративних будівель, зазначених у пункті 2, оголошень щодо порядку роботи на період карантинних заходів із зазначенням телефонів служби оперативного реагування 15-88, служб, які здійснюють прийом та видачу документів, а також ведуть роботу зі зверненнями громадян, підприємствами, установами та організаціями.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 Міський голова                                                                         О. СЄНКЕВИЧ


 

МИКОЛАЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

 

17 березня  2020                                                                                      № 56/110

Про запобігання поширенню на території міста

Миколаєва гострої респіраторної хвороби

COVID-19

 

З метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19, відповідно до Указу Президента України від 13 березня 2020 року № 87/2020 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 березня 2020 року «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» (зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020 р. № 215), рішення Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при Миколаївській облдержадміністрації від 11.03.2020, керуючись статтею 5 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», статтею 25, пунктом 45 частини 1 статті 26, частиною 1 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада:

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Впровадити заходи із забезпечення до 3 квітня 2020 року на території міста Миколаєва режиму карантину.

Заборонити:

2.1. Відвідування закладів освіти її здобувачами до 3 квітня 2020 року.

2.2. До 3 квітня 2020 року проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

2.3. До 3 квітня 2020 року роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, торговельних комплексів, автосалонів, груп тимчасових споруд, бізнес центрів, з кількістю більше п’яти зареєстрованих суб’єктів господарювання, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення, крім роздрібної торгівлі продуктами харчування, кормами для тварин, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківської та страхової діяльності, діяльності автомийок, а також торговельної діяльності і діяльності з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень, за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту.

2.4. Проведення будівельних, ремонтних та робіт з реконструкції, крім тих, що проводяться на відокремлених територіях, земельних ділянках, будівлях та спорудах.

2.5. З 12 год. 00 хв. 18 березня 2020 року до 3 квітня 2020 року:

2.5.1.  Перевезення понад 10 пасажирів одночасно в одному транспортному засобі у міському електричному (трамвай, тролейбус) та автомобільному транспорті, що здійснює регулярні пасажирські перевезення на міських маршрутах у звичайному режимі руху.

2.5.2 Перевезення понад 10 пасажирів одночасно в автобусах, які виконують регулярні пасажирські перевезення на міських автобусних маршрутах в режимі маршрутного таксі.

 

3. Забезпечити:

3.1. Управлінню освіти Миколаївської міської ради організацію виконання та контроль за дотриманням на території міста Миколаєва заборони, визначеної п. 2.1 вказаного рішення.

3.2. Управлінню з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради, управлінню у справах фізичної культури і спорту Миколаївської міської ради, департаменту економічного розвитку Миколаївської міської ради, адміністраціям районів міста Миколаєва виконання та контроль за дотриманням на території міста Миколаєва заборони, визначеної п.п. 2.2, 2.3, 2.4 вказаного рішення.

3.3. Управлінню транспортного комплексу, зв’язку та телекомунікацій Миколаївської міської ради, комунальному підприємству Миколаївської міської ради «Миколаївелектротранс», комунальному підприємству Миколаївської міської ради «Миколаївпастранс» виконання та контроль за дотриманням на території міста Миколаєва заборони, визначеної п. 2.5 вказаного рішення.

3.4. Управлінню охорони здоров’я Миколаївської міської ради, комунальним підприємствам, установам, організаціям в сфері охорони здоров’я:

3.4.1. Подання щодня Міністерству охорони здоров’я інформації про здійснення заходів щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, для її узагальнення та інформування Кабінету Міністрів України.

3.4.2. Готовність лікувально-профілактичних закладів для надання медичної допомоги хворим на COVID-19 та створення резервів медичного обладнання, лікарських засобів, виробів медичного призначення, зокрема засобів індивідуального захисту, а також дезінфекційних засобів.

3.4.3. Невідкладний перегляд та оптимізацію планів перепрофілювання ліжок у закладах охорони здоров'я, збільшення чисельності медичного персоналу і ресурсів на випадок масового захворювання на COVID-19.

3.4.4. Активізацію інформаційно-роз'яснювальної роботи стосовно заходів із запобігання захворюванню на COVID-19, недопущення його поширення.

3.4.5. Постійне оновлення стандартів надання медичної допомоги згідно з отриманими новими даними щодо терапії COVID-19.

3.5. Департаменту фінансів Миколаївської міської ради неухильне додержання фінансово-бюджетної дисципліни, а також своєчасного виконання платіжних доручень під час закупівлі товарів, робіт та послуг, пов'язаних з протидією COVID-19.

3.6. Міському комунальному підприємству «Миколаїводоканал» посилення контролю за системами водопостачання і водовідведення в місті Миколаєві.

 

4. Рекомендувати виконавчим органам Миколаївської міської ради, комунальним підприємствам, установам та організаціям:

4.1. Забезпечити організацію позмінної роботи працівників, а за технічної можливості - також роботи в режимі реального часу через Інтернет.

4.2. Запровадити щоденний режим профілактичного спостереження за персоналом з метою забезпечення самоізоляції працівників, які мають ознаки гострих респіраторних захворювань; передбачити режим регулярного провітрювання службових приміщень та здійснення дезінфекційних заходів.

4.3. Затвердити порядок тимчасової самоізоляції осіб, які мають підозру на захворювання на COVID-19.

 

5. Підприємствам, установам та організаціям всіх форм власності, розташованих на території міста Миколаєва:

5.1. Забезпечити проведення дезінфекційних заходів у місцях скупчення людей (автомобільні, залізничні вокзали, аеропорти, ринки, супермаркети, заклади роздрібної торгівлі продуктами харчування, приміщення загального користування у багатоквартирних будинках тощо).

5.2. Рекомендувати запровадити щоденний режим профілактичного спостереження за персоналом з метою забезпечення самоізоляції працівників, які мають ознаки гострих респіраторних захворювань; максимально перевести здійснювану персоналом роботу на віддалений доступ із застосуванням електронних комунікацій і технологій; передбачити режим регулярного провітрювання службових приміщень та здійснення дезінфекційних заходів.

 

6. Рекомендувати членам територіальної громади м. Миколаєва вжити заходів щодо самоізоляції.

7. Скасувати до закінчення карантину проведення службового та особистого прийомів громадян Миколаївським міським головою, секретарем міської ради, першим заступником міського голови, заступниками міського голови, керуючим справами виконавчого комітету Миколаївської міської ради, а також у виконавчих органах Миколаївської міської ради та підвідомчих ним комунальних установах, підприємствах та організаціях.

 

8. Попередити керівників підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності та підпорядкування, а також інших суб'єктів підприємницької діяльності про персональну відповідальність за невиконання цього рішення згідно з чинним законодавством України.

 

9. Головному управлінню Національної поліції України в Миколаївській області, Управлінню патрульної поліції в Миколаївській області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України разом з виконавчими органами Миколаївської міської ради забезпечити виконання вказаних в цьому рішенні заходів.

 

10. Доручити департаменту міського голови Миколаївської міської ради розмістити рішення на офіційному сайті Миколаївської міської ради та опублікувати в засобах масової інформації.

 

11. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань прав людини, законності, гласності, антикорупційної політики, місцевого самоврядування, депутатської діяльності та етики (Малікіна), першого заступника міського голови Криленка В.І.

 

Міський голова                                                                                   О. СЄНКЕВИЧ


 

З 17 БЕРЕЗНЯ У МИКОЛАЄВІ ТИМЧАСОВО ПРИЗУПИНЯЮТЬ РОБОТУ ОБ’ЄКТІВ ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ РОЗПОРЯДЖЕННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич підписав розпорядження №65р «Про тимчасове зупинення роботи об’єктів загального користування, розташованих у місті Миколаєві, з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19».

Повний текст розпорядження

Відповідно до Указу Президента України від 13 березня 2020 року № 87/2020 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 березня 2020 року «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», рішення Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при Миколаївській облдержадміністрації від 11.03.2020, керуючись пункту 20 частини 4 статті 42, частини 8 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19:

1. 17 березня 2020 року з 00.00 тимчасово зупинити роботу таких об’єктів загального користування незалежно від форми власності та підпорядкування з присутністю більше 10 осіб, розташованих у м. Миколаєві, до особливого розпорядження міського голови та скасування обмежувальних заходів:

кінотеатрів, театрів, музеїв, галерей, бібліотек та інших культурних і розважальних закладів;

дитячих розважальних центрів та клубів, майданчиків, у тому числі спортивних, зоопарку;

фітнес-клубів, тренажерних залів, басейнів, спортивних майданчиків та стадіонів;

усіх магазинів, крім продуктових та аптек;

торговельно-розважальних центрів;

будівельних ринків та інших (крім продуктових);

ресторанів, закладів громадського харчування, серед іншого у готелях, барів, клубів, кафе, дискотек, пабів тощо;

інших закладів та установ (на розсуд та під особисту відповідальність керівника).

2. Скасувати до особливого розпорядження міського голови та припинення обмежувальних заходів проведення службового та особистого прийомів громадян Миколаївським міським головою, секретарем міської ради, першим заступником міського голови, заступниками міського голови, керуючим справами виконавчого комітету Миколаївської міської ради, а також у виконавчих органах Миколаївської міської ради та підвідомчих ним комунальних установах, підприємствах та організаціях.

3. Попередити керівників закладів, установ, організацій незалежно від форми власності та підпорядкування, а також інших суб'єктів підприємницької діяльності про персональну відповідальність за невиконання цього розпорядження згідно з чинним законодавством України.

4. Доручити заступникам міського голови забезпечити оперативне інформування підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності та підпорядкування, які належать до сфери їх компетенції згідно з розподілом обов’язків.

5. Доручити департаменту міського голови Миколаївської міської ради забезпечити широке анонсування та висвітлення інформації про тимчасове зупинення роботи об’єктів загального користування, розташованих у м. Миколаєві, з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19, із залученням електронних та друкованих засобів масової інформації.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Міський голова                                                                                                                                        О. СЄНКЕВИЧ

 

ПОШУК НА САЙТІ

 

Адміністрація Заводського району Миколаївської міської ради @ 2023