1 5 2
prezident rada ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ oda_mykolaiv

Філія Державної установи «Центр пробації» у Миколаївській області

ФІЛІЯ ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ «ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ» У МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ


Керівництво: полковник внутрішньої служби Вдовиченко Олег Володимирович начальник філії

Контактні данівул. Спаська, 39, м. Миколаїв, 54001


Телефон: (0512) 37-68-18, e-mail: mk1@probation.gov.ua

Сторінка Facebook

Графік роботи:

понеділок - четвер з 8:00 до 17:00 п’ятниця: з 8:00 до 15:45
обідня перерва:  12:00 - 12:45
​вихідний : субота, неділя
 

 


НОВИНИ ТА ОГОЛОШЕННЯ 

Заводський районний відділ Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області запрошує до співпраці небайдужих громадян в якості волонтерів пробації.

 

 

     Волонтерство як суспільний рух виникло на Заході, а першими волонтерами були самаритяни, які надавали допомогу усім, хто її потребував. 1859 рік вважається роком виникнення волонтерського руху у світі. Волонтерство – справа добровільна та безкорислива. Це не робота, а покликання допомагати людям. Це спосіб життя та мислення. Небайдужість до чужої біди, причетність й співпереживання – те, що спонукає людей до заняття волонтерською діяльністю.   

     У пробації волонтери допомагають працівникам вирішувати потреби клієнтів пробації, змінювати їх мислення, в якому не має місця злочинам. Клієнти пробації більш вразлива та незахищена категорія осіб. Багато тих, хто скоює злочин, не замислюється про наслідки своїх дій. Порушуючи закон, багато хто себе виправдовує, знаходить вагомі причини для цього. Людині треба допомогти змінити думку, що нема іншого виходу, ніж скоїти злочин.

      Волонтери пробації також сприяють соціальній адаптації правопорушників у громаді, допомагають знайти сферу життєдіяльності, в якій кожен зможе реалізувати свої здібності, знання та бажання працювати  на користь спільному благу.

      У Заводському районному відділі з грудня 2018 року працює волонтер Олександр, якому 25 років. Він виявив бажання допомагати за покликанням душі. Цілковито усвідомлюючи, що ця робота безкоштовна, він не покидає своєї діяльності. Допомагає клієнтам пробації у відновленні втрачених документів, оформленні  медичної декларації з лікарем та багато іншого. 

      У сучасному світі важко знайти людей, які виявлять бажання займатися волонтерською діяльністю, оскільки це затрачений час та безкорислива справа. Але є все ж такі люди, які працюють задля безцінного життєвого досвіду.

     Не будьте байдужими до людей, отримайте безцінний досвід!

  

 

Заводський районний відділ

Філії Державної установи

«Центр пробації» в Миколаївській області

 

ПОШУК НА САЙТІ

 

Адміністрація Заводського району Миколаївської міської ради @ 2021