Лодка 1 5 2

Миколаївська міська рада Адміністрація Інгульського району міста Миколаєва Адміністрація Корабельного району міста Миколаєва Адміністрація Центрального району міста Миколаєва
Погода

Філія Державної установи «Центр пробації» у Миколаївській області

ФІЛІЯ ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ «ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ» У МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ


Керівництво: полковник внутрішньої служби Вдовиченко Олег Володимирович начальник філії

Контактні данівул. Спаська, 39, м. Миколаїв, 54001


Телефон: (0512) 37-68-18, e-mail: [email protected]

Сторінка Facebook

Графік роботи:

понеділок - четвер з 8:00 до 17:00 п’ятниця: з 8:00 до 15:45
обідня перерва:  12:00 - 12:45
​вихідний : субота, неділя
 

 


НОВИНИ ТА ОГОЛОШЕННЯ

 


 

Співпраця зі спостережної комісією.

 

      Протягом  2021 року Заводський районний відділ пробації плідно співпрацював з адміністрацією Заводського району Миколаївської міської ради.

15 грудня відбулась нарада щодо підбиття підсумків роботи Заводського районного відділу філії Державної установи “ Центр пробації” в Миколаївській області за  2021 рік в режимі онлайн. У нараді взяли участь співробітники Заводського районного відділу пробації, заступник голови адміністрації Заводського району Миколаївської міської ради, голова спостережної комісії Чепіжко С.В., старший інспектор філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області, майор внутрішньої служби Дучка В.В. 

         Були обговорені питання співпраці між Заводським відділом філії ДУ “Центр пробації” та спостережною комісією у період підготовки до звільнення засуджених, які відбувають покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі згідно наказу № 974/5/467/609/280 від 03.04.2018 «Про затвердження Порядку взаємодії установ виконання покарань, уповноважених органів з питань пробації та суб’єктів соціального патронажу під час підготовки до звільнення осіб, які відбувають покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк та змін від 13.10.2021 р. за № 1342/36964».         

Детально обговорено перелік підприємств, на яких засуджені будуть відбувати  покарання у виді громадських робіт у 2022 році, визначені види цих робіт. Проаналізован стан виконання адміністративного стягнення у вигляді громадських робіт та суспільно корисних робіт з обговореням проблемних питань, які виникають  під час виконання таких стягнень та покарань.


 

Заводський районний відділ філії Державної установи “Центр пробації» в Миколаївській області запрошуємо до співпраці небайдужих громадян в якості волонтерів пробації.

        

Ми хочемо жити в успішній країні. А країну визначають люди. Коли кожен небайдуже ставиться до свого оточення і вирішує проблеми, які турбують, країна розвивається.

Волонтери — це звичайні люди, які вкладають свій час, талант чи ресурси у втілення соціально корисних проектів.

Робити добрі справи можуть усі: діти, дорослі, люди з підвищеними потребами, компанії, агенції і навіть цілі країни.

Хто такі волонтери в Україні? Які вони мають права та обов’язки? Хто може здійснювати волонтерську діяльність? 

Волонтер - фізична особа, яка добровільно здійснює соціально спрямовану неприбуткову діяльність шляхом надання волонтерської допомоги. Тобто, волонтер безоплатно виконує роботи та надає послуги на засадах добровільності, соціальної спрямованості та неприбутковості. Здійснювати волонтерську діяльність в Україні можуть її громадяни, а також іноземці, особи без громадянства, але які перебувають в державі на законних підставах.

Волонтерство є формою благодійності. Залучати волонтерів до своєї діяльності можуть тільки неприбуткові організації – громадські, благодійні, органи державної влади та місцевого самоврядування, ОСББ, бібліотеки, школи, лікарні.

Українські волонтери, які допомагають українським захисникам на Сході України, свої права, обов’язки та процедури діяльності «Волонтера АТО» регулюють окремими нормативно-правовими актами.

Яку допомогу волонтери можуть надавати? Виключно на базi організації чи установи, що залучає волонтера, він може допомагати у проведенні спортивних, культурних та інших заходів національного чи міжнародного значення, а також надавати волонтерську допомогу під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного або природного характеру.

 

Волонтер:

✅має право отримати достовірну, точну та повну інформацію про порядок та умови провадження волонтерської діяльності;

✅має право вимагати укладення угоди з організацією про провадження волонтерської діяльності;

✅має право на зарахування часу здійснення волонтерської діяльності до навчально-виробничої практики;

✅може отримати посвідчення;

✅може бути застрахованим організацією;

✅може отримати відшкодування витрат пов’язаних із відрядженням, проїздом, отриманням візи, витрат на харчування (якщо час волонтерства перевищує 4 години), витрат на проведення медичного огляду та інших лікувально-профілактичних заходів, пов’язаних із наданням волонтерської допомоги.

❗ Водночас волонтер має обов’язки перед організацією, які включають і сумлінність виконання завдань, і відповідальністю в разі нанесення шкоди організації.

Волонтерська діяльність регламентується Законом “Про волонтерську діяльність” № 3236 -VI від 19.04.2011 року. За довідками звертатися: м. Миколаїв вул. Спаська, 39, т. 050-6500201

 

ПОШУК НА САЙТІ

 

Адміністрація Заводського району Миколаївської міської ради @ 2023