1 5 2
prezident rada ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ oda_mykolaiv

Державна служба зайнятості

Що таке #електронний кабінет роботодавця?

 

Зручний онлайн-сервіс з використанням сучасних інформаційно–комунікаційних технологій, зорієнтований на підвищення рівня взаємодії роботодавців зі службою зайнятості та на скорочення витрат часу для відвідування роботодавцями центрів зайнятості.

 

Топ-5 причин зареєструватися в електронному кабінеті роботодавця:

 

- подання усіх форм  звітності до центру зайнятості в режимі онлайн (звіти за формою 3-ПН, 4-ПН, 1-ПА);


- перегляд стану укомплектування заявлених вакансій та резюме шукачів роботи, реєстрація нових вакансій;


- перегляд кількості направлень центром зайнятості претендентів на роботу;

 

- перевірка актуальності реквізитів свого підприємства, що містяться у базі даних служби зайнятості;


- моніторинг договорів на організацію громадських та інших робіт тимчасового характеру, працевлаштування після професійного навчання тощо.

 

Як зареєструватися в електронному кабінеті роботодавця:

 

Необхідно звернутися до центру зайнятості, повідомити адресу електронної пошти, сформувати логін та пароль, за допомогою яких авторизуватися та отримати доступ до послуги на сайті Державної служби зайнятості https://www.dcz.gov.ua.


Для отримання консультацій зверніться до відділу взаємодії з роботодавцями:

Миколаївський міський центр зайнятості (вул. Нікольська, 68) – (0512) 37-24-64, (0512) 37-24-69.

Сектор по роботі з роботодавцями в Заводському районі (вул. 6 Поперечна,32) - (0512) 40-93-56.

Сектор по роботі з роботодавцями в Інгульському районі (вул. Шкільна, 2а) – (0512) 56-68-69.

Сектор по роботі з роботодавцями в Корабельному районі (вул. Торгова, 61) - (0512) 64-48-60.

  

Офіційне оформлення трудових відносин з найманими працівниками потрібне, перш за все, самим працівникам і їх роботодавцям.

Наявність трудового договору гарантує працівнику право на основну та додаткову відпустки, оплату лікарняного, дотримання встановленої законодавством норми тривалості робочого часу,  допомогу по безробіттю, соціальні гарантії, встановлені колективним договором, соціальне страхування від нещасних випадків на виробництві та пенсійне забезпечення.

Для роботодавців використання легальної праці дає можливість підпорядковувати працівників правилам трудового розпорядку; проводити навчання, підвищення кваліфікації своїх працівників, щоб підвищити якість виробничого процесу та скористатися механізмом відшкодування державою витрат роботодавця на сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за кожного офіційно працевлаштованого працівника.

Важливість легального працевлаштування особливо актуальною виявилась під час карантину у зв’язку з поширенням коронавірусу. І роботодавці, і працівники, які ухилялись від офіційного оформлення трудових відносин і сплати податків, опинились сам на сам перед загрозою зубожіння. Крім цього, чинне законодавство передбачає кримінальну, адміністративну та фінансову відповідальність за порушення законодавства про працю в частині оформлення трудових відносин із найманими працівниками.

 

Легалізація праці – є завданням загальнонаціонального масштабу, виконання якого забезпечить соціальні гарантії громадян у майбутньому та сприятиме процвітанню і розвитку бізнесу

ПОШУК НА САЙТІ

 

Адміністрація Заводського району Миколаївської міської ради @ 2021