Лодка 1 5 2

Миколаївська міська рада Адміністрація Інгульського району міста Миколаєва Адміністрація Корабельного району міста Миколаєва Адміністрація Центрального району міста Миколаєва
Погода

Електронна черга ДНАП


<<< СЕРВІС ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ >>>


 

Ця сторінка  дозволить Вам здійснити попередній запис на прийом до адміністратора ДНАП.

 

«Наголошуємо, що під час реєстрації в е-чергу необхідно заповнювати:
- прізвище, ім’я, по батькові особи, яка звертатиметься на прийом; або
- або прізвище, ім’я, по батькові довірителя – якщо від імені особи, яка має намір одержати послугу, до ДНАП буде звертатись повірений на підставі довіреності (договору доручення). Черговий адміністратор має ідентифікувати особу та звірити її ПІпБ в документі, що посвідчує особу, ПІпБ в довіреності (договорі доручення) довірителя та електронному талоні.

Звертаємо Вашу Увагу на те, що адміністрація ДНАП залишає за собою право відмовити у наданні адміністративної послуги у разі:
- невідповідності ПІпБ в електронному талоні та документі, що посвідчує особу самого заявника;
- невідповідності ПІпБ в електронному талоні та ПІпБ довірителя у довіреності
- у випадку, коли до ДНАП звертається повірений в інтересах довірителя;
- відсутності у особи, яка звертається до ДНАП, документу, який посвідчує особу.»

 

Шановні миколаївці! 

Як Вам відомо, досі на території міста Миколаєва діють обмежувальні заходи, пов’язані із попередженням розповсюдження коронавірусної інфекції COVID-19, та виконанням виконавчими органами Миколаївської міської ради обов’язку вживати під час обслуговування громадян заходи, які мінімізують ризики розповсюдження вірусів.

З метою зменшення соціальної напруги серед містян, що є однією з підстав виникнення конфліктних ситуацій та зниження рівня довіри до міської влади уцілому, враховуючи рекомендації позачергового засідання комісії з питань ТЕБ і НС м. Миколаєва (протокол № 14 від 15.07.2020), адміністрація департаменту прийняла рішення відкрити поточну чергу на адміністративні послуги, які користуються найбільшим попитом: державна реєстрація юридичних та фізичних осіб-підприємців, реєстрація громадян (реєстрація місця проживання; відомості про зареєстрованих осіб/довідка про реєстрацію (зняття з реєстрації) місця проживання – форма № 13, 16), державна реєстрація прав на нерухоме майно. Наголошуємо, що поточна черга функціонуватиме за умови дотримання рекомендацій Головного державного санітарного лікаря України, затверджених Постановою № 16 від 09.05.2020. Тому, з метою уникнення скупчення людей в приміщенні, запис в поточну чергу можливий лише за умови неявки заявника, який попередньо записувався онлайн. Очікування повинно відбуватись ззовні приміщення з дотриманням принципів соціального дистанціювання (1,5 м). Також зазначимо, що в приміщенні департаменту є можливість попереднього запису в чергу через термінал за допомогою чергового адміністратора

ПОШУК НА САЙТІ

 

Адміністрація Заводського району Миколаївської міської ради @ 2022