Лодка 1 5 2

Миколаївська міська рада Адміністрація Інгульського району міста Миколаєва Адміністрація Корабельного району міста Миколаєва Адміністрація Центрального району міста Миколаєва
Погода

Електронна черга ДНАП


 

Ця сторінка  дозволить Вам здійснити попередній запис на прийом до адміністратора ДНАП.

 

«Наголошуємо, що під час реєстрації в е-чергу необхідно заповнювати:
- прізвище, ім’я, по батькові особи, яка звертатиметься на прийом; або
- або прізвище, ім’я, по батькові довірителя – якщо від імені особи, яка має намір одержати послугу, до ДНАП буде звертатись повірений на підставі довіреності (договору доручення). Черговий адміністратор має ідентифікувати особу та звірити її ПІпБ в документі, що посвідчує особу, ПІпБ в довіреності (договорі доручення) довірителя та електронному талоні.

Звертаємо Вашу Увагу на те, що адміністрація ДНАП залишає за собою право відмовити у наданні адміністративної послуги у разі:
- невідповідності ПІпБ в електронному талоні та документі, що посвідчує особу самого заявника;
- невідповідності ПІпБ в електронному талоні та ПІпБ довірителя у довіреності
- у випадку, коли до ДНАП звертається повірений в інтересах довірителя;
- відсутності у особи, яка звертається до ДНАП, документу, який посвідчує особу.»

 

Шановні миколаївці! 

Як Вам відомо, досі на території міста Миколаєва діють обмежувальні заходи, пов’язані із попередженням розповсюдження коронавірусної інфекції COVID-19, та виконанням виконавчими органами Миколаївської міської ради обов’язку вживати під час обслуговування громадян заходи, які мінімізують ризики розповсюдження вірусів.

З метою зменшення соціальної напруги серед містян, що є однією з підстав виникнення конфліктних ситуацій та зниження рівня довіри до міської влади уцілому, враховуючи рекомендації позачергового засідання комісії з питань ТЕБ і НС м. Миколаєва (протокол № 14 від 15.07.2020), адміністрація департаменту прийняла рішення відкрити поточну чергу на адміністративні послуги, які користуються найбільшим попитом: державна реєстрація юридичних та фізичних осіб-підприємців, реєстрація громадян (реєстрація місця проживання; відомості про зареєстрованих осіб/довідка про реєстрацію (зняття з реєстрації) місця проживання – форма № 13, 16), державна реєстрація прав на нерухоме майно. Наголошуємо, що поточна черга функціонуватиме за умови дотримання рекомендацій Головного державного санітарного лікаря України, затверджених Постановою № 16 від 09.05.2020. Тому, з метою уникнення скупчення людей в приміщенні, запис в поточну чергу можливий лише за умови неявки заявника, який попередньо записувався онлайн. Очікування повинно відбуватись ззовні приміщення з дотриманням принципів соціального дистанціювання (1,5 м). Також зазначимо, що в приміщенні департаменту є можливість попереднього запису в чергу через термінал за допомогою чергового адміністратора

ПОШУК НА САЙТІ

 

Адміністрація Заводського району Миколаївської міської ради @ 2023