1 5 2
prezident rada kmu Державна міграційна служба України ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ Міністерство юстиції України oda_mykolaiv gorsovet Єдиний державний веб-портал відкритих даних Корабельний район
Оголошення

"ГАРЯЧА ЛІНІЯ" ТА "ТЕЛЕФОН ДОВІРИ"


Шановні мешканці Заводського району!

 

В адміністрації Заводського району Миколаївської міської ради працюють "гаряча лінія" та "телефон довіри" кожного понеділка з 9.00 до 13.00 год. та кожної середи з 14.00 до 17.00 год. за телефоном № 36-23-17.

 

З питань захисту прав дітей працює "телефон довіри" служби у справах дітей кожного четверга з 9.00 до 17.00 год. за телефонами №№ 36-82-97, 36-22-82.

Адміністрація району повідомляє


 Відповідно до "Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м.Миколаєві", затвердженими рішенням Миколаївської міської ради від 19.04.2007 № 12/21 п.2.6.:

 

  п.2.6.На території міста не допускається складування побутових відходів і будівельного сміття, відходів виробництва, тари, спилу дерев, опалого листя, снігу в невстановлених для цього місцях.

На час ремонту будинків або квартир в багатоповерхових будинках особи, що проводять ремонт, узгоджують з балансоутримувачем, а власники приватних домоволодінь – з адміністрацією району місце для тимчасового складування будівельних матеріалів і будівельного сміття на час проведення ремонту з періодичністю вивозу не рідше 1 разу на тиждень.

 

 Для отримання дозволу на тимчасове складування будівельних матеріалів і будівельного сміття необхідно звернутися до адміністрації Заводського району (вул. Чигрина, 9, кабінет № 8, тел. 36-24-09). При собі мати паспорт.

 

 Адміністрація Заводського району попереджає, що за самовільне складування будівельних матеріалів і сміття, відповідно до вищевказаних Правил (п. 12.2.9), власники квартир в багатоповерхових будинках та власники приватних будинків несуть відповідальність за ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення з накладенням штрафу на фізичних осіб від 340 до 1360 гривень, на посадових осіб – від 850 до 1700 гривень.

До уваги багатодітних сімей!


До уваги багатодітних сімей!

 

       Адміністрація Заводського району повідомляє, що згідно ст. 13 Закону України «Про охорону дитинства» багатодітні сім’ї мають право на пільги з оплати житлово-комунальних послуг, палива, абонентної плати за користування телефоном у розмірі 50%, а діти з багатодітних сімей - право на безкоштовний проїзд усіма видами міського та приміського транспорту, автобусами міжміських маршрутів.

      До багатодітних родин відносяться сім'ї, в яких подружжя перебуває в зареєстрованому шлюбі, разом проживає та виховує трьох та більше дітей віком до 18 років, у тому числі кожного з подружжя, або один батько (одна мати), який (яка) проживає разом з трьома і більше дітьми та самостійно їх виховує. До складу багатодітної сім'ї включаються також діти, які навчаються за денною формою навчання у загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах, - до закінчення навчальних закладів, але не довше ніж до досягнення ними 23 років.

     Для отримання посвідчень батьків та дітей з багатодітних сімей, на підставі яких органами соціального захисту населення багатодітним родинам надаються пільги, прохання звертатися до відділу у справах молоді, культури, сім'ї та спорту адміністрації Заводського району за адресою: вул. Чигрина, 9, каб. 21. Телефон для довідок 47-64-93.


ПОШУК НА САЙТІ

 

Адміністрація Заводського району @ 2020