1 5 2
prezident rada kmu Державна міграційна служба України ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ Міністерство юстиції України oda_mykolaiv gorsovet Єдиний державний веб-портал відкритих даних Корабельний район
Оголошення

Щодо чисельних звернень громадян з питання відлову безпритульних тварин


Шановні мешканці району!

 

До адміністрації Заводського району Миколаївської міської ради  надходять чисельні звернення громадян з питання відлову безпритульних тварин, їх стерилізації, підбору трупів тварин.

 

Згідно своїх повноважень, затверджених рішенням міської ради від 23.02.2017 № 16/32, адміністрація Заводського району сприяє та координує роботу по відлову блукаючих тварин та організовує роботу по  підбору трупів тварин для подальшої їх утилізації.

 

А саме, передає заявки для виконання цих робіт до КП «Центр захисту тварин», яке надає наступні послуги:

  • Підбір та утилізація трупів тварин, заявки на відлов безпритульних тварин можна залишати за телефонами: 
     

- 15-88 служба оперативного реагування (цілодобово);
- 47-21-93, 47-21-92 комунальне підприємство Миколаївської міської ради «Центр захисту тварин»;
- 37-57-02 адміністрація Центрального району;
- 55-00-86 адміністрація Інгульського району;
- 47-97-39 адміністрація Заводського району;
- 60-02-31 адміністрація Корабельного району;
- 47-48-08 управління екології департаменту житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради.

 

КП «Центр захисту тварин» також надає наступні послуги:

 

  • Стерилізація (кастрація) тварин – це позбавлення тварини хірургічним шляхом здатності до відтворення потомства (репродуктивної здатності), заявки подавати за вищевказаними телефонами;
  • Реєстрація домашніх тварин - собак та котів.

 

Реєстрація проводиться одноразово і вважається дійсною протягом усього життя тварини.

Обов’язковій реєстрації підлягають домашні собаки віком більше 60 діб з моменту їх народження.

Реєстрація домашніх котів віком більше 90 діб з моменту їх народження, здійснюється за бажанням власника.

Реєстрація домашніх тварин проводиться за адресою вул. Образцова, буд. 1/2, телефон для довідок 47-21-93, факс 47-23-92.

                                                                     

                                                                      Адміністрація Заводського району  

Необхідні дії у разі незаконного спилу дерев


До адміністрації Заводського району Миколаївської міської ради неодноразово надходили скарги щодо незаконного спилу дерев.

Необхідні дії у разі незаконного спилу дерев:

Якщо Ви спостерегаєте, що спилюють, кронують або проводять санітарну обрізку дерев, Ви маєте право ввічливо поцікавитись у робітників, з якої вони організації і чи є у них відповідні дозвільні документи на видалення або обрізку дерев. Для проведення даних робіт необхідна наявність акту обстеження зелених насаджень. Для складання такого акту створюється комісія, до якої входять представники екологічної інспекції, представників житлово-комунального господарства. Акт повинен бути завірений печаткою адміністрації Заводського району Миколаївської міської ради та підписом працівника відділу комунального господарства і благоустрою адміністрації району.

Якщо робітники відмовляються пред’явити акт обстеження зелених насаджень, Вам необхідно зателефонувати до поліції за телефоном: 102, на гарячу лінію департаменту житлово комунального господарства-1588, а також до адміністрації Заводського району Миколаївської міської ради за телефонами : 47-97-39, 36-24-67, 47-81-69.

Дякуємо за небайдужість! Разом ми зробимо наш район найкращим!

Життя без наркотичних засобів та психотропних речовин


З метою здійснення «безкоштовної» схеми збуту психотропних речовин, у Заводському районі з’явились написи на будівлях з адресою продажу синтетичних наркотиків.

Такий нелегальний обіг наркотичних засобів набуває все більш значних масштабів, що викликає занепокоєння. Розповсюдження психотропних речовин призводить до погіршення здоров’я мешканців і підвищення рівня захворюваності населення на соціально небезпечні хвороби, зокрема ВІЛ/ СНІД, туберкульоз, а також до загострення соціальних проблем (жорстоке поводження з дітьми, збільшення кількості дорожньо-транспортних пригод, нещасних випадків на виробництві).

З метою недопущення масового розповсюдження психотропних речовин на території району та утримання у задовільному стані фасадів будинків, споруд та інших об’єктів, адміністрація Заводського району Миколаївської міської ради звертається до небайдужих громадян, власників приватних домоволодінь, керівників підприємств, організації з проханням усувати на своїх об’єктах написи з рекламою наркотичних засобів та психотропних речовин

До уваги багатодітних сімей району!


До уваги багатодітних сімей району!

 

Адміністрація Заводського району Миколаївської міської ради запрошує багатодітні родини району отримати посвідчення батьків та дітей з багатодітних сімей. Для отримання посвідчень звертатися до відділу у справах молоді, культури, сім'ї та спорту адміністрації Заводського району за адресою: вул. Чигрина, 9, каб. 21. Телефон для довідок 47-64-93.

ПРО СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ


Шановні мешканці Заводського району!

 

Заводським районним військовим комісаріатом підготовлено витяги з чинного законодавства про соціальний захист військовослужбовців, які виконують свій обов’язок у зоні проведення АТО. З цією інформацією можна ознайомиться на сайті адміністрації Заводського району у розділі «Мешканцям району» або в адміністрації Заводського району за адресою вул. Чигрина, 9.

 

Адміністрація Заводського району


ПОШУК НА САЙТІ

 

Адміністрація Заводського району @ 2020