1 5 2
prezident rada kmu Державна міграційна служба України ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ Міністерство юстиції України oda_mykolaiv gorsovet Єдиний державний веб-портал відкритих даних Корабельний район
Оголошення

З метою недопущення виникнення надзвичайних подій під час проведення масових заходів


До уваги організаторів масових заходів!

 

З метою недопущення виникнення надзвичайних подій під час проведення масових заходів, управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Миколаївській області інформує.

Відповідно до ст. 55 Кодексу цивільного захисту України обов'язок із забезпечення пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту покладається на організаторів масових заходів і власників задіяних об'єктів.

Для забезпечення належного рівня безпеки під час проведення масових заходів:

  • забороняється застосування відкритого вогню;
  • забороняється паління поза відведеними місцями; .
  • місця проведення заходів укомплектовуються засобами пожежогасіння (вогнегасниками).

Також згідно з «Правилами охорони життя людей на водних об'єктах України», зареєстрованими Міністерством юстиції України від 04.05.2017       № 566/30434, проведення фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів, свят, регат маломірних/малих суден допускається лише в місцях, визначених місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, відповідно до порядку обліку місць масового відпочинку населення на водних об’єктах, затвердженого постановою КМУ від 06.03,2002 № 264.

Разом з цим у місцях проведення масових заходів біля водних об’єктів міста необхідно встановлювати рятувальні пости із постійним чергуванням рятувальників, а в місцях, не визначених для купання та відпочинку, у вздовж берегової смуги розміщувати попереджувальні написи про заборону купання.

АЧС


АЧС - вірусна, висококонтагіозна хвороба свійських та диких свиней різних вікових груп та порід.

 

Хвороба характеризується швидким протіканням та смертністю 98-100%.

 

Зараження тварин проходить шляхом прямого їх контакту з хворими тваринами або через інфіковані корми, воду, продукти забою тварин, відходи ресторанів, столових, ковбасних цехів. Переносниками вірусу можуть бути собаки, коти, лисиці, вовки, дрібні гризуни та хижі птахи.

Одними із характерних для хвороби ознак є крововиливи в товщу шкіри, через що на шкірі вушних раковин, п'ятачка, живота, хвоста, внутрішніх поверхонь ніг з'являються видимі плями різної величини синюшного кольору, підняття температури до 41-42 °, проноси, інколи з домішками крові. Смерть настає частіше через 1-2 доби після появи вище перерахованих клінічних ознак хвороби.

 

При даній хворобі відсутня імунопрофілактика та лікування.

 

Усіх свиней, які перебувають в епізоотичному вогнищі, знищують безкровним методом. Трупи вбитих і загиблих свиней, гризунів, птахів та інших тварин, а також дерев'яний матеріал, гній, залишки кормів, тару та інвентар спалюють. Будь-яку рослинність (траву, кущі тощо), що довкола приміщень ферми, скошують і теж спалюють.

 

З метою попередження занесення вірусу африканської чуми свиней в автогосподарства, керівникам підприємств усіх форм власності з розведення, утримання свиней перевести свиноферми на «закритий режим» утримання свиней.

 

У разі якщо Вам відомі факти масового захворювання чи загибелі свиней у присадибних господарствах населення або приватних господарствах по розведенню, вирощуванню свиней, негайно інформуйте Миколаївське міське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області за телефонами гарячої лінії:  55-30-42, 24-63-76,

Моб. тел. 096-544-49-034;  063-255-14-05.

Безпека громадян на залізничному транспорті України


Проведення робіт з капітального та поточного ремонтів дитячих ігрових та спортивних майданчиків


Одним із головних напрямків роботи відділу комунального господарства і благоустрою адміністрації Заводського району є проведення робіт з капітального та поточного ремонтів дитячих ігрових та спортивних майданчиків.

 

З метою попередження виникнення травматизму у дітей та нещасних випадків під час перебування на дитячих, спортивних майданчиках, адміністрація району рекомендує батькам дотримуватись наступних рекомендацій:

1) Необхідно перевіряти ігрові елементи, вони повинні бути цілими, без розбитих або поламаних частин, тим більше, неприпустима відсутність будь-яких частин. Гвинти й шурупи, якими скріплені атракціони, гірки, гойдалки не повинні стирчати зовні. Ігрові елементи не повинні бути іржавими.

 

2) Навчіть дітей обходити стороною гойдалки і каруселі, на яких вже хтось перебуває. Не дозволяйте зістрибувати на ходу. І розкажіть про те, що при можливому падінні з гойдалки необхідно присісти, а не вставати в повний зріст, ризикуючи отримати удар.

 

3) Перевіряти необхідно температуру ігрових елементів, оскільки в літні  спекотні дні залізні дитячі гірки й каруселі під прямими сонячними променями дуже сильно нагріваються.

 

4) Особливу увагу батьки повинні приділити тому, як одягнути і взути дитину перед походом на дитячий майданчик. Краще не одягати кофтинки з капюшоном, бо дитина може зачепитися ними за щось. Крім того, на одязі має бути мінімальна кількість різних застібок. Підбирайте зручні речі, в яких дитина буде вільно рухатися.

 

5) Не взувайте слизьке взуття або шльопанці, вони можуть стати причиною падіння і, відповідно, травми. Взуття дитини повинно надійно застібатися і по можливості не мати шнурків. Шнурки можуть розв'язатися, а дитина затнутися за них і нанести собі травму.

 

6) Обов'язково приділіть увагу пісочниці. Адже в її вмісті може виявитися, що завгодно: бите скло, шприці, сигаретні недопалки і тому подібне. Перед тим як дозволити дитині грати в піску, слід уважно оглянути пісочницю і прибрати всі небезпечні предмети. Також поясніть дитині, що граючи з піском, не можна кидатися їм, а руки не можна брати до рота.

 

7) У вашій сумці для прогулянок повинні завжди лежать прості антисептичні засоби - серветки, зеленка у вигляді фломастера, пластирі, що дасть можливість надати першу допомогу при невеликих ударах і саднах.

 

8) Якщо на ігровому майданчику дітей багато, то намагайтесь організувати гру своєї дитини з ровесниками. Старші діти можуть налякати або невдало штовхнути вашого малюка.

Звернення мешканців щодо дотриманням вимог законодавства


Шановні мешканці району!

 

До адміністрації Заводського району ради неодноразово надходили звернення мешканців щодо дотриманням вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, порушення будівельних норм, державних стандартів і правил при виконанні будівельних робіт на об’єктах, розташованих на території Заводського району м. Миколаєва.

 

Нагадуємо, що Ви маєте право звертатись з вищезазначених питань безпосередньо до управління державного архітектурно-будівельного контролю Миколаївської міської ради за адресою: вул. Херсонське шосе, 48/8 та за телефоном: 53-31-18.

Дякуємо за порозуміння.


ПОШУК НА САЙТІ

 

Адміністрація Заводського району @ 2020