1 5 2
prezident rada kmu Державна міграційна служба України ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ Міністерство юстиції України oda_mykolaiv gorsovet Єдиний державний веб-портал відкритих даних Корабельний район

Телефонний довідник адміністрації

ТелефонНий довідник

адміністрації Заводського району Миколаївської міської ради

 

ПІБ, посада працівника Внутрішній номер Робочий телефон
Голова адміністрації
Дмитрук Віктор Миронович
100 47-97-52
Приймальня:
Довгорученко Світлана Іванівна
115
101
36-24-67
47-81-69
36-93-28
Перший заступник голови адміністрації
Яковина Анатолій Володимирович
129 36-22-87
Заступник голови адміністрації
Когутенко Наталя Миколаївна
225 47-20-21
Заступник голови адміністрації
Чепіжко Світлана Вікторівна
107 36-23-05
Заступник голови адміністрації
Лісовський Дмитро Валерійович
227 47-91-88


ВІДДІЛ ОРГАНІЗАЦІЙНОЇ РОБОТИ

ПІБ, посада працівника Внутрішній номер Робочий телефон
Начальник відділу
Хоменко Наталія Валеріївна
220 36-21-09
Головний спеціаліст
Скрипнікова Ольга Вікторівна
220 36-21-09
Головний спеціаліст
Ольховик Володимир Сергійович
128 -----


ЗАГАЛЬНИЙ ВІДДІЛ

ПІБ, посада працівника Внутрішній номер Робочий телефон
Начальник відділу
Зайченко Тетяна Федорівна
132 36-23-17
Заступник начальника відділу
Драмарецька Тетяна Валентинівна
130 36-23-17
Головний спеціаліст
Смирнова Наталія Ростиславівна
130 36-23-17
Завідувач господарством
Сабінгус Валерій Миколайович
 ---

 

47-87-27

 

Оператор комп’ютерного набору
Лисак Світлана Миколаївна
131 ---


ВІДДІЛ САНІТАРНОЇ ІНСПЕКЦІЇ

ПІБ, посада працівника Внутрішній номер Робочий телефон
Начальник відділу
Веремейчук Андрій Григорович
117 36-24-09
Заступник начальника відділу
Василенко Тетяна Спирідонівна
127 36-24-09
Головний спеціаліст
Єременко Наталя Вікторівна
117 36-24-09
Головний спеціаліст
Максименко Євгенія Валеріївна
117 36-24-09
Головний спеціаліст
​Гульчак Лідія Олександрівна
117 36-24-09

 

 

ВІДДІЛ КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА БЛАГОУСТРОЮ

Начальник відділу

Самойленко Вікторія Євгенівна

121

47-97-39

 

Заступник начальника відділу

Барковська Альона Вікторівна

120

47-97-39

 

Головний спеціаліст

Міновська Тетяна Віталіївна

118

47-97-39

Головний спеціаліст

Наумчук Марина Рамазівна

119 47-97-39

Головний спеціаліст

Савченко Олена Вікторівна

120 47-97-39

 

 

ВІДДІЛ КООРДИНАЦІЇ ТОРГІВЛІ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

Начальник відділу

Ткаченко Дмитро Олександрович

111

47-97-69

 

Головний спеціаліст

Варчук Максим Віталійович

111

47-97-69

Головний спеціаліст

Малишко Світлана Вікторівна

111

47-97-69

 

 

 

ВІДДІЛ ЮРИДИЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ,ВЗАЄМОДІЇ З ПРАВООХОРОННИМИ ОРГАНАМИ ТА МОБІЛІЗАЦІЙНОЇ РОБОТИ

Начальник відділу

Якимович Наталія Вікторівна

125

47-83-89

 

Головний спеціаліст

Онищенко Георгій Костянтинович

 

47-87-27

Головний спеціаліст

Гур'євських Христина Костянтинівна

125 47-83-89

 

 

ВІДДІЛ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ мкр. "ВЕЛИКА КОРЕНИХА" та "МАЛА КОРЕНИХА",

вул. Гарнізонна, 13

 

Начальник відділу

Ларіна Світлана Василівна

--

48-50-28

 

Головний спеціаліст

Парфьонова Лариса Михайлівна

--

48-50-28

Головний спеціаліст

Андрейченко Світлана Анатоліївна

(вул. Ольшанського, 13-б)

-- 51-82-59

 

 

 

ВІДДІЛ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ

Начальник відділу

Крисюк Наталія Миколаївна

112

36-00-28

 

Головний спеціаліст

Кулиця Ольга Антонівна

123

47-66-16

Головний спеціаліст

Третьякова Сніжана Михайлівна

123

47-66-16

 

 

СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ

Начальник служби

Покітко Алла Миколаївна

228

36-22-82

36-82-97

 

 

СЕКТОР ЗАХИСТУ ПРАВ, СВОБОД І ЗАКОННИХ ІНТЕРЕСІВ ДІТЕЙ

Завідуючий сектором

Норенко Олена Олександрівна

219

36-82-97

Головний спеціаліст

Довгань Ірина Володимирівна

219

36-82-97

Головний спеціаліст

Раковець Олена Миколаївна

219

36-82-97

 

 

СЕКТОР З ПИТАНЬ ОПІКИ ТА ПІКЛУВАННЯ

Завідуючий сектором

Старостенко Алла Володимирівна

227

47-91-88

 

Головний спеціаліст

Головіна Ганна Георгіївна

227

47-91-88

 

 

ВІДДІЛ З ГУМАНІТАРНИХ ПИТАНЬ ТА СПОРТУ

Начальник відділу

Волкун Світлана Василівна

226

46-72-88

 

Головний спеціаліст

Сьоміна Аліна Юріївна

128

47-64-93

Головний спеціаліст

Купрасова Наталя Андріївна

128

47-64-93

 

 

ВІДДІЛ ВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ВИБОРЦІВ

Начальник відділу

Мавродієв Володимир Андрійович

--

36-20-67

 

Заступник начальника відділу

Кіланова Надія Олександрівна

--

 

47-57-45

Головний спеціаліст

Черногор Олена Миколаївна

--

47-79-49

Головний спеціаліст

Гайченко Олена Олександрівна

--

47-79-49

 

 

ВОДІЇ

Водій І класу

Калашников Володимир Мефодійович

 

 

Водій І класу

Кононець Анатолій Іванович

 

 

Водій І класу

Воробйов Юрій Володимирович

   

  

 

ПРАЦІВНИК З КОМПЛЕКСНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ

Щербина Віктор Анатолійович

 

 

ПОШУК НА САЙТІ

 

Адміністрація Заводського району @ 2020