Лодка 1 5 2

Миколаївська міська рада Адміністрація Інгульського району міста Миколаєва Адміністрація Корабельного району міста Миколаєва Адміністрація Центрального району міста Миколаєва
Погода

Матеріальна допомога

Порядок надання адресної грошової допомоги громадянам затверджений рішенням виконкому Миколаївської міської ради від 24.03.2021 № 247

Грошова допомога надається громадянам, зареєстрованим у Заводському районі міста, за рахунок коштів міського бюджету 1 раз на рік.

   Для отримання адресної грошової допомоги у зв’язку з втратою здоров’я, на лікування необхідно надати такі документи:

 

 • - заява (завантажити);
 • - ксерокопія паспорта заявника (1,2,11 стор.);
 • - ксерокопія ідентифікаційного коду заявника;
 • - ксерокопія виписки з медичного закладу;
 • - особовий рахунок заявника, відкритий в банківській установі;
 • - ксерокопія довідки до акту огляду МСЕК (за наявності).

 

Звернутись за консультацією або надати документи можна за адресою: вул. Погранична, 9, каб. 17 або за телефоном: 36-23-17.

 


 

ДОПОМОГА НА ПОХОВАННЯ

Допомога на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалась поховати померлого надається згідно з постановою Кабінету міністрів України від 31.07.2007 № 99 за останнім місцем їх проживання з коштів міського бюджету.
  Порядок надання допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалась поховати померлого, затверджений рішенням виконкому Миколаївської міської ради від 28.12.2018 № 1326.
  Допомога на поховання померлого (померлої) надається особам, які звернулись протягом 6 місяців після смерті:
1. аспіранта, докторанта, клінічного ординатора, студента вищого навчального закладу I-IV рівня акредитації, що навчається за денною формою, учня професійно-технічного навчального закладу, якщо  померлий не утримувався особою, застрахованою в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування; особи, яка перебувала на утриманні зазначених осіб;
2. дитини, на яку один з батьків (опікун, піклувальник, усиновитель), що не застрахований в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування, отримував допомогу відповідно до Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми»;
3. особи, не застрахованої в системі загальнообов’язкового державного  соціального страхування, яка отримувала на дитину допомогу відповідно до Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми» або Закону України «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам»;
4. особи, яка не досягла пенсійного віку та на момент смерті не працювала, не перебувала на службі, не зареєстрована у центрі зайнятості як безробітна;
5. особи, яка не має права на отримання пенсії або державної соціальної допомоги  відповідно  до  Закону України «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам».

  Допомогу на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалась поховати померлого, можна отримати не пізніше 6 місяців після смерті померлого, за останнім місцем його проживання з коштів міського бюджету у розмірі, встановленому на день смерті.
   Розмір допомоги на 2021 рік затверджено рішенням виконкому Миколаївської міської ради від 23.12.2020 № 1342 та становить 1600 грн.

 

   Для отримання допомоги необхідно надати такі документи
 

 • заява (завантажити)
 • ксерокопія паспорта заявника (1,2,11 стор.);
 • ксерокопія ідентифікаційного коду заявника;
 • особовий рахунок заявника, відкритий в Ощадбанку;
 • ксерокопію свідоцтва про смерть;
 • витяг з Державного реєстру для отримання одноразової допомоги на поховання (оригінал);
 • довідка про склад сім’ї з останнього місця проживання померлого;
 • трудова книжка померлого (ксерокопія 1 та останньої сторінок);
 • довідка з Центру зайнятості, що померла особа не була зареєстрована як безробітна;
 • довідка з Пенсійного фонду, що померла особа не мала права на отримання пенсії або державної соціальної допомоги відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам»;
 • довідку з Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, що померла особа не є зареєстрованою в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.
 •  

Якщо померла особа була студентом, аспірантом, докторантом, клінічним ординатором, необхідно надати довідку з вищого або професійно-технічного навчального закладу про навчання померлого (померлої) за денною формою в даному закладі або довідку про те, що померла особа була аспірантом, докторантом, клінічним ординатором.

Якщо померла особа – дитина, необхідно надати довідку про отримання на дитину допомоги відповідно до Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми» або Закону України «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам».

 

Допомога на поховання не виплачується у разі смерті особи, яка перебувала на повному державному утриманні у відповідній установі (закладі).

 

Звернутись за консультацією або надати документи можна за адресою: вул. Погранична, 9, каб. 17 або за телефоном: 36-23-17.

ПОШУК НА САЙТІ

 

Адміністрація Заводського району Миколаївської міської ради @ 2023