1 5 2
prezident rada kmu Державна міграційна служба України ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ Міністерство юстиції України oda_mykolaiv gorsovet Єдиний державний веб-портал відкритих даних Корабельний район nalogovay

ІНФОРМУВАННЯ про довготермінове пільгове молодіжне кредитування будівництва житла

ІНФОРМУВАННЯ

про довготермінове пільгове молодіжне кредитування будівництва житла

 

 

За рахунок власних коштів Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву (далі - Фонд) надається довготерміновий пільговий молодіжний кредит на будівництво житла в об’єкті будівництва м. Миколаїв, мкрн. Північний корп. 27 Б, III – черга (Забудовник ТОВ МЖК «Миколаївмолодьбуд»).

 

Кредит надається молодим сім’ям, в якій чоловік та дружина віком до 35 років, неповним сім’ям, в якій мати (батько)віком до 35 років має неповнолітніх дітей (дитину), одинокі молоді громадяни віком до 35 років включно.

Кредит надається терміном до 30 р, але не більше ніж досягнення позичальником (ці) пенсійного віку.

Кредит надається з відсотковою ставкою у розмірі  - 17,10% річних. Погашення кредиту та відсотків за користування ним здійснюються позичальником починаючи з дати зарахування  коштів кредиту на рахунок позичальника в банку-агенті. Платежі з погашення кредиту та відсотків за користування кредитом вносяться не рідше ніж один раз на місяць. Кредит може бути погашено достроково.

Для реєстрації необхідно звернутись до Миколаївського регіонального управління Фонду та написати заяву на отримання кредиту, заповнити анкету Позичальника і надати такі документи:

Довідка про перебування на квартирному обліку всіх членів сім’ї (оригінал),

 • Довідка про склад сім’ї (Ф-3 ЖЕК) (оригінал),

 • Оригінали та копії паспортів повнолітніх членів сім`ї  (1,2 ст. прописка),

 • Оригінали та копії довідок про присвоєння ідентифікаційного номера,

 • Оригінал та копію свідоцтва про народження дитини (дітей),

 • Оригінал та копію свідоцтва про шлюб,

 • Довідка з місця роботи із зазначенням займаної посади, часу перебування на такій посаді та розміру заробітної плати, протягом останніх 6 місяців(із поміткою «затримки у виплаті з/п за останні 6 м. відсутні»),

 • Виписку з трудової книжки про місце роботи за останні 3 роки,

 • Документи, що підтверджують інші доходи Позичальника (за наявності доходу не за основним місцем роботи), у т.ч. декларацію про доходи на останню звітну дату, завірену податковою інспекцією,

 • Згода подружжя (ін членів сім`ї) на передачу в заставу майнових прав на житло(нотаріально посвідчене), або їх присутність при укладенні договору застави майнових прав/застави квартири.

 • Довідка про платоспроможність сім’ї, (довідка про доходи).

 

 

 

За додатковою інформацією можливо звернутись до Миколаївського регіонального управління Фонду за адресою: м. Миколаїв, вул.. Робоча, 2-А (район Сухого фонтану), офіс 507, 506-А, тел.: (0512) 56-39-41 факс: (0512) 56-38-45.

Також інформація про кредитування розміщена на інтернет сайті:

 1. http://mk.molod-kredit.gov.ua/node/68

 2. http://www.molod-kredit.gov.u

 3. Оголошення підготовлено Миколаївським регіональним управлінням Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний Фонд сприяння молодіжному житловому будівництву»

 

 

ПОШУК НА САЙТІ

 

Адміністрація Заводського району @ 2020